Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudok reálisan gondolkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok reálisan gondolkodni. Van okom fétékenységre vagy csak a hormonok miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés
A legjobb és egyetlen barátnőm. A férjem alkalmazottja. Jóban vannak, sokmindent meg tudnak beszélni amit pl a párom nekem nem mond el. Vitte már reggelizni. Vmelyik nap a fenekére csapott, előttem. Észrevettem hogy sokmindenben hallgat a bnőmre, de ha én ugyanazt mondom, rám akkor sem.
2015. márc. 26. 09:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyszer óvatosan megkérdeztem a barátnőmet.. De nagyon megbántódott. Nem szeretnék ok nélkül gyanusitgatni senkit, inkább utána kellene járni valahogy. Elhagyáson egyenlőre nem gondolkodom, hamarosan születik a harmadik babánk..
2015. márc. 26. 12:07
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, te szegény! Még gyereked is van tőle. Nézd, nem szükséges gyanúsítgatnod senkit, egyszerűen csak mondd el a barátnődnek, hogy rohadtul nem okés, hogy hagyja, hogy a férjed a fenekét paskolja, szóljon rá, jelezze, hogy ezt nem teheti meg, a férjednek is megmondanám, hogy ez már bőven túlmegy az egészséges határon, ami kollégák vagy barátok közt lehet.
2015. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy ha tényleg csak ártatlan dolgokról van szó, és én magyarázom félre magamnak akkor mindent elrontok. A barátságot is, és a házastársi bizalmat is. Azt is kinézném páromból hogy inkább elküldené hogy véletlen se legyen konfliktus, akkor megint magamat hibáztatnám mert tudom hogy a bnőmnek szüksége van a keresetére.
2015. márc. 26. 13:41
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A "házastársi bizalomnak" nem része, hogy te rettegsz a megcsalástól, s eltűröd, hogy más nők fenékét paskolgassa előtted, ezzel téged megalázva.
2015. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy reagált a "barátnőd" amikor a fenekére csapott a férjed?

Becsapod magad, hidd el. Még a "barátnő" bántódott meg, amikor feltetted alogikus kérdést, hogy szeretők e?!

Azok, egyértelmű. Miért hazudsz magadnak, és hagyod, hogy h.ülyére vegyenek? Miféle házastársi bizalomról beszélsz? Ha a te segged csapkodja a férjed legjobb barátja, és túlságosan bizalmas a viszonyod vele, annyira, hogy jobban hallgatsz rá mint a férjedre, ős ezt elviselné, nem lenne ellene kifogása? Te nyitott házasságban élsz, csak nem beszéltétek meg. Mondjuk sok észre vall így sorban szülni a gyerekeket, ilyen kapcsolatra....

2015. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mit kellene tenni hogy kiderüljön az igazság? Ha biztosra tudnám akkor tudnék lépni de így? Úgyis letagadja mind a kettő.
2015. márc. 26. 14:55
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragudj, de miről akarsz megbizonyosodni? Hogy a "barátnőd", és a férjed dugnak? Igen, ezt te is tudod. Nem fogják beismerni, ezt is tudod. Még ha az ágyban kapnád rajt őket, akkor is kimagyaráznák, hogy aludni szerettek volna. Nem elég neked a férjed viselkedése? Hogy semmibe vesz, más véleményére ad, mással bizalmas nem veled, mással érzi jól magát nem veled....stb?

Mégis milyen bizonyíték kellene még neked, hogy a házasságod, egy kalap sz@r? Ajj, nagyon sajnállak, mert azért a 3 gyerek miatt, meg nagyon nem mindegy. Persze miattad sem, de azért kinyithatnád a szemed.

Szerintem ülj le a férjeddel, és beszélgessetek el a kapcsolatotokról, mindketten mondjátok el, kinek mi a jó, és rossz benne, min kellene változtatni. A "barátnődet" meg rúgja ki tényleg, nem a te dolgod, mihez kezd utána.

Én úgy látom, te nem szeretnéd tudni az igazat, mert fájdalmas, talán összedőlne az életetek akkor. Ami tényleg nagyon szomorú. :( Nem semmi egy patkány, jellemtelen ember a te férjed sem.

2015. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
😔
2015. márc. 26. 16:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet. Én nem tartom magam se hülyének, se csúnyának mégis mindig megszívtam. Eddig minden komolyabb kapcsolatomban kiderült, hogy megcsaltak. Az első nagy szerelmem a legjobb barátjának a menyasszonyával...senki nem gondolta volna. A második a legjobb barátnőmmel, azzal akivel minden bajomat megbeszéltem, akiről azt hittem mindig számíthatok rá...ezt sem gondoltam volna álmomban sem. Volt aki közbe rájött, hogy még mindig az exét szereti és azzal csalt. A férjem is megcsalt, 2x is... itt reálisan gondolkodni nem is lehet. Én már nem is idegesítem magam ilyeneken. Utáltam mikor valaki azt mondta, "hogy inkább nem akarja tudni ezeket a dolgokat, addig sem fáj". lassan én is ezt érzem...
2015. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom!

Én megmondtam neki hogy ezek engem zavarnak, fejezze be azt mondta úgy lesz. Hát.. Kíváncsi vagyok, mindenre.

2015. márc. 27. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!