Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik megbocsátották, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsátották, hogy a párjuknak szeretője volt, azoknak hogy alakult később a házasságuk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 12:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
54%
Egyelőre minden oké... :) 4 évvel ezelőtt bukott le, 1 hét szünet után adtam neki még egy esélyt, 1,5-2 évig féltékenykedtem és nem annyira biztam benne, de az utóbbi ~2 évben minden a legnagyobb rendben.
2015. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%
Jól. Tudni kell megbocsájtani. Mindenki követ el hibákat.
2015. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Elváltunk a bizalom hiánya miatt.
2015. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Túl vészeltük azt is. Volt betegség, azon is átmentünk, és az keményebb is volt.

A párom nem ártatlan, de be kell látnom, hogy rajtam is múlt a dolog, csak nekem volt eszem.

2015. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek zöld kezet adtam!
2015. márc. 30. 13:04
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, hullámok hullámok hátá. Lakotars, már amikor van kedve dumálni, amúgy vagyunk egymás mellett. Semmi se változott, annyi, hogy már nem fogadnám vissza...
2015. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
69%

Engem az érdekelne, hogy aki megbocsátott, az félrelépést vagy hosszú viszonyt, amibe értelemszerüen érzelem is van már, bocsátott meg?

Én nem tudom megbocsátani egyiket sem.

2015. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%

Gondoltam ,válaszolok, de látom, hogy itt lepontozgatják a válaszolókat, csak annak megy zöld aki nem bocsátott meg...


De ha már elkezdtem, 5 éve történt, és azóta megváltozott,és jobb lett minden,nem bántam meg...


Ha valakinek ez fáj,vagy nem tetszik, lepontozhat...

2015. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
Én léptem félre, vőlegényem megbocsátott. Azóta is vígan élünk, lassan családot alapítunk. :)
2015. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is észrevettem,hogy azok vannak felpontozva akik nem bocsátottak meg,és nem tartom jogosnak.Mindenki maga dönt az életéről,és maga felel vagy így vagy úgy.Tiszteletben kell tartani bárhogy is dönt valaki.
2015. márc. 30. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!