Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasok: honnan tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasok: honnan tudtátok, hogy a férjetek/feleségetek az igazi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Sosem lehet tudni, abban viszont biztos vagyok, hogy ő a legjobb barátom.
2015. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 egybaba ***** válasza:
59%
én együtt éltem másfél évig az igazi nagy Ő - vel és nem voltunk házasok, de még egymás gondolatát is kitaláltuk, mielőtt kimondta volna. Elég ha érzed hogy szereted és ő viszont szeret, de úgy hogy kérdés, vagy kérés nélkül önmagától megteszi amire vágysz, mert odafigyelt rád, és megjegyezte ha félévvel azelőtt mondtad is neki.
2015. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Kipróbáltam, és bevált! xDDDD
2015. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyan csak tervezzük a házasságot... hát... tudni sztem 100%-osan nem lehet, de úgy érzem, nekem ő az. Illetve megérzés meg a rám jellemző túlkombinálás. Végiggondoltam minden fontosabb dolgot, és nagyon jól passzolunk... továbbá voltak kikötéseim, és ezeknek is mind megfelel (pl. ne legyen anyuci picifia).
2015. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a kommunikáció közöttünk, az ágyban tökéletesen összeillünk. A kapcsolatunk harmonikus, egyikünknek sincsen nagy difije, illetve ami van, azt szeretjük a másikban.


Tudom, hogy vannak hibái, de az az igazság, hogy nem tudnék egy olyat sem mondani, ami igazán zavarna. Amit ténylegesen hibának könyvelek el.


Mikor vele vagyok, akkor biztonságban érzem, lelkileg és fizikailag is. Úgy érzem, hogy hazataláltam.


Én innen tudtam, hogy ő az igazi. :)

2015. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En nem tudtam, de nem is hiszek benne egyebkent. Csak azt tudtam, hogy nagyon szeretem, bízom benne es hogy boldogok vagyunk mar hat éve. Ez nekem elég volt.
2015. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nem volt "összecsiszolódás", nem voltak viták, nem kellett tolerálni a másik dolgait, hanem az életünk, a személyiségünk tökéletesen passzol egymáshoz, mint a puzzle két darabja: kiegészítik egymást.


Ő a legjobb barátom, neki is azok a fontosak az életben, mint nekem, azonos céljaink vannak. Ahogy mondani szokták: nem lehet úgy élni, menni előre, hogy egymás szemébe bámultok, mert orra buktok, hanem egy irányba kell nézni.


Azonosak a céljaink, az élet főbb dolgairól vallott elveink.


Ezek együtt jelentették számomra azt, hogy ő az igazi.

2015. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszek abban, hogy van olyan ember, akivel mindenben tokeletesen osszepasszolunk, meg abban sem, hogy a gondolataimat is kitalalja, es magatol tudnia kellene mindenrol, ami bennem zajlik - ez meg az ikreknel sincs mindig igy.

Teny es valo viszont, hogy a ferjem elott akarmikor belekezdtem egy kapcsolatba, rogton azt ereztem, hogy ennek vege lesz, meghozza inkabb elobb, mint utobb, es nem tudtam meg,agyarazni, hogy miert, mindig volt valami, ami nem tetszett a masikban. Mikor a ferjemet megismertem, az volt az erzesem, hogy ennek nem lesz vege. Volt mar valsaghelyzetunk, de szerencsere abbol is kijottunk, es a tovabbiakban is egyutt akarunk maradni.

2015. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen éreztem 2 hét után,előtte lévő párommal 6 év alatt egyszer sem merült fel bennem a házasság,nem éreztem a kellő biztonságot. Férjem fél év alatt eljegyzett,és 11 hónaposok voltunk mikor házasodtunk,azóta is boldogan élünk.Tiszteljük egymást.
2015. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyes írta: ő a legjobb barátom.


Amit érzek: hogy mindent meg tudunk beszélni, maximum 1-2 apróság van, amiben nem értünk egyet, de akkor abban egyetértünk, hogy nem értünk egyet. Tudunk együtt álmodni, célokat kitűzni, és a terveink kompatibilisek egymással. Továbbá tudunk egymásnak segíteni a fejlődésben, javaslatokat tenni és azokon elgondolkodni. Kifogások helyett megoldásokat keresünk mindketten. Szeretjük egymás humorát is, és az ágyban nyújtott teljesítményt is.

2015. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!