Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek házasságot kötni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek házasságot kötni, ha úgyis megcsalás, válás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Minden 2, kérdés erről szól itt. A hangsúlyt nem is a házasság intézményére helyezném, hanem a hosszútávú elköteleződésre két ember között, vajon lehetséges-e az ilyen? Nekem nem úgy tűnik.
2015. ápr. 12. 09:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Minek kell általánosítani?
2015. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Kikérem magamnak! Vannak hűséges nők is.
2015. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

Most ilyen értéktelen világot élünk. Nincs értéke semminek...még a pénznek se. Mindenki csak többet akar még abból is.

Egyébként nem kell általánosítani. Érdemes előtte x évet együtt eltölteni.

2015. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nyitott szemmel járok a világban, és ha csak ezt az oldalt nézzük is..ahol az emberek anonim módon bátrabban beszélnek a problémáikról.
2015. ápr. 12. 09:19
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Minek élni, ha úgyis meghalsz?:P
2015. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, aki ezt írja hárítja a rendes válaszadást és végig gondolását a problémának. Nem provokációnak szántam a kérdést, de komolyan foglalkoztat. Ezen az oldalon vagy az esküvő előtt lelkendező menyasszonyok teszik fel kérdéseiket vagy válságba jutott emberek. Persze, ami jó, arról nincs mit kérdezni, de az életben sem látok igazán jó kapcsolatokat.
2015. ápr. 12. 09:22
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezzel indulsz neki akkor tényleg felesleges. De ez a TE választásod!!!!!!
2015. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Egy kapcsolatot sem úgy kezdesz, hogy már várod a végét.


A ststisztikák szerint a házasságok fele ugyan válással végződik, de ez egyben azt is jelenti, hogy közel ugyanannyi sikeres.

2015. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igaz, bízni kell magunkban, a társunkban, a kapcsolatban és ez most nekem nem annyira megy. (Nem csaltak meg, nem váltam el.) Viszont eddig egy használható válasz érkezett a problémafelvetésre (#3). Miért hárítjátok ennyire?
2015. ápr. 12. 09:31
 10/27 anonim válasza:
24%
Manapság senkiben nincs tisztelet, önzetlen szeretet a másik iránt. Nincs megoldóképesség a problémákra. Akkor végül is mit várunk?
2015. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!