Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leggyakrabban min vitatkoztok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leggyakrabban min vitatkoztok/veszekedtek a pároddal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hogy végtelenül trehány. Napokig ellene a kupiban, én meg nem vagyok bejárónő, a rendet viszont szeretem, de nem mások után elvégezni mindig.


Amikor ennyire lusta, csak magamnak főzök kaját :)

2015. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Szintúgy a trehányság... ruháit, a zoknikat rendszerint szereti szétdobálni,széthagyni,amire én nagyon allergiás vagyok.. mivel ezt tudja nagyon jól, már mikor tudja h megyek hozzá,akkor mindig összerámol :D
2015. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Három hetes a babánk, mindketten kialvatlanok, nyűgösek, tapasztalatlanok vagyunk, szóval most kb mindenen össze tudunk veszni. Ordibálunk is egymással, ami korábban sose volt jellemző. :(

Remélem, hamarosan túl leszünk a kezdeti nehézségeken és minden rendbe jön.

2015. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon ritkán vitatkozunk, de ha mégis, akkor talán leginkább a lustasága miatt. Megkéri valamire az ember, és ő addig halogatja, amíg csak lehet. Napokig, hetekig... persze ez nem vonatkozik azokra a dolgokra, ami neki fontos, azt természetesen rögtön meg kell csinálni. Ha neki kell valami, az egy percet sem várhat.
2015. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon-nagyon ritkán vitatkozunk csak, azt is mindig én kezdem:D Mindig azon, hogy megbeszélünk egy idôpontot, amikor munka utáni sörözésébôl hazatér, aztán újra és újra felhív, hogy meghosszabbítsa és hogy tovább marad. Nem az zavar, hogy elmegy munka után kiengedni a gôzt, hanem hogy lefixál velem egy idôpontot aztán nem tartja be.
2015. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
féltékenységen vitatkozunk/veszekszünk űálltalában..meg ha keveset talizunk
2015. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A foci. Mindig azon vitatkozunk. A férjem focizik, én is imádom a focit. Neki az az élete és a munkája, nekem nem én ápolónő vagyok. Szombaton van általában a meccs. Van amikor péntek éjszaka dolgozom, hulla fáradtan haza érek le pihenek, hogy délután tudjam végezni a házi munkát is. Ilyenkor ő elkezd velem veszekedni, hogy minden csapattársának ott van a barátnője/felesége csak én nem vagyok ott. Ezen rengeteget veszekszünk. Persze amikor megtehetem ott vagyok a meccseken. Sok idegenbeli meccsre is ellátogatok.


A legnagyobb vitánk akkor volt amikor elvárta volna tőlem, hogy éjszakai műszak után, gyors fürdés után, én felüljek a szurkolói buszra kb. 6 órát utazzak az ország másik végébe ott megnézzek egy 90 perces mérkőzést, majd újra buszra szállok egy újabb 6 órás utat megtegyek. Akkor 1 hónapra szakítottunk.

Mostanában már megért, hogy amikor tudok ott vagyok, így keveset vitázunk.

2015. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
7-es: Hulla fáradtan te végzed a házimunkát, ami helyett ő focizgat és még cseszeget is, hogy te nem tapsolsz neki a helyszínen mindig? Érdekes.
2015. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő is segít a házi munkában. Főzni azt nem tud, szóval azt nekem kell minden nap csinálni. De most már nem könyörög hogy menjek. Mert most már megérti ha rá érek úgyis ott leszek.
2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy ami nem érdekli azt felületesen csinálja meg csak, és így inkább plusz munka mint segítség. De ez már múlt idő, mert ráunt, hogy csak 1 zoknit teszek be a mosógépbe 1 pár helyett... :D

Máson nem veszekszünk, nagyjából hasonlóak vagyunk.

2015. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!