Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek jóba apám új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jóba apám új barátnőjével?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet, megpróbálom sarkítás nélkül leírni a szín tiszta igazságot.


Kb 3 hete költözött ide véglegesen (én apámmal éltem szüleim elváltak)

A probléma nekem az hogy eléggé egyértelműen hazudik a csaj és halottam hogy próbálja apámat ellenem hangolni.

Ok nélkül meg gyanúsít olyan dolgokkal amiket nem követtem el, ugyanakkor nem engedi hogy segítsek neki. (laptopja nem akart megfelelően működni a routerünkel, meggyanúsított hogy én állítgatom a routert hogy ne működjön neki az internet, a gépe egy okádék állapotban van, mind szoftveresen mind pedig hardveresen(forrósodik, hűtő tele van kosszal) de azt nem engedi hogy rendbe hozzam neki...


Azzal is meggyanúsított hogy én nem csinálok semmit a konyhában és nem rakodok el magam után, holott én lehet hülye vagyok de úgy látom én is legalább anyiszor kirakodok a mosogató gépből stb mint ő és én is elrakodok magam után ugyanakkor én már egyszer láttam nála hogy otthagyott tányérokat, nem tudom ez rám mennyire igaz de úgy gondolom hogy semmiképpen sem többször mint rá.



A következőt találtam ki és csinálom immár két napja csinálom: A konyháról a mosogatóról és arról hogy mit csináltam a konyhába és hoghyan rakodtam el magam után, videós naplót vezetek a telefonommal így igazolva hogy nem hazudok. Remélem ez be fog válni és ha eltelik pár hét és megint pocskondiáz akkor ezt felmutatva védhetem igazam.

Vagy mi lenne a helyes részemről? A nő a legrosszabbat feltételezi rólam és nem bízik bennem, holott én az életem áldoznám érte..miért csinálja akkor ezt?


2015. ápr. 15. 10:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 21 éves vagyok, tehát nem egy ilyen kiskamasz.
2015. ápr. 15. 10:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én 21 évesen tojnék az egészre, persze az bölcs hogy videóval véded magad, de nem érdekelne nagyon a véleménye.Felnőtt emberként leülnék vele és apáddal és megmondanám neki"nem tudod mi bajod velem hisz én nem ellenzem a kapcsolatotokat és őszintén olyan dolgokon pampogsz ami egyáltalán nem a te közöd.Most már a család tagja vagy hisz itt élsz,de ez azt is jelenti hogy nem vádaskodsz olyasmikkel amiket nem követtem el.Ha bajod van mond el felnőtt módjára a szemembe vagy fejezd be"
2015. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az szerintem kicsit tulzas, h az eleted aldoznad erte...foleg igy, h egyertelmuen nem bir teged. En is ezt tanacsolnam, h vezess videos naplot jo sokaig es ne szolj neki errol. Hany eves a csaj amugy?


Azert csinalja ezt, m sajnos a nok nagyresze ilyen. Foleg az, akinek meg nincsen csaladja es egy olyan pasival kotik ossze az eletuket, akinek mar van vagy volt. Egyszeruen o is feszket akar rakni es mint a kakukk ki akarja turni az elozo hazassagbol szarmazo gyerekeket. eleg onzo lehet a csaj, ha ezt ennyire nyiltan es ilyen gatlastalanul csinalja. Azert vagyok ennyire kiakadva, ugyanis az en paromnak is van egy gyereke, de eszembe nem jutott igy bemoszerolni, pedig a gyerek messze nem olyan jo, mint Te. Nem segit semmit, szemtelen, visszabeszel es sunyi. Es ezt az apja is latja, ugyh nem hazudnek, ha elkezdenem vadolni mindenfelevel, de magamat kopnem szembe, ha ezt tennem, m egyreszt a parom gyereke, akit szeretek es akivel egyutt elek es akinek rosszul esne, ha a gyereket pocskondiaznam, m megiscsak a gyereke. Masreszt meg fiatal - o meg csak 13 eves - ugyh az elet ugyis kemenyen pofara fogja ejteni, ha folytatja ezt a viselkedest...


Szoval a lenyeg, h ha a no hazudik, akkor Te meg vedd a sajat hatsod es szerezz bizonyitekot. eleg gaz, h ilyen korulmenyek kozott kell elned, de ha ez kell, h lebuktasd a csajt, akkor kenytelen vagy ra sajnos...

2015. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a papádnak nem tűnik fel hogy eddig nem volt baj veled, csak mióta az új nője ott van?

A videónapló jó ötlet, valszeg köpni nyelni nem fog tudni ha feltárod a bizonyítékot! :)

És hány éves a csaj/nő?

2015. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt, apa új barátnője ki nem állhatott, én sem segíthettem, hazug, csaló, minden voltam...


Féltékeny rád, magának akarja apádat, plusz "kolonc" vagy a nyakukon.


Semmit nem tudsz csinálni, költözz el. Ez jobb nem lesz, mert apád nem fogja ott hagyni a nőt - szerelmes, fél, hogy egyedül marad, kapuzárási cucc... -, inkább neki ad majd igazat.

2015. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
40 éves és am a gyerkét idehozta tehát van még egy 5 éves kis gyerek is.
2015. ápr. 15. 15:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Apja viszont távol a messzi óperencián túl, még gyerektartást sem fizet nekik.
2015. ápr. 15. 15:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg megvédeném őket ha arról lenne szó, nem futnék el, főleg hogy van egy kisgyerek is.
2015. ápr. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!