Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy apám kirakott szilveszter este a lakásból, mert hogy a barátnőjével akar lenni?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy szervezzek magamnak valami programot 18/f
2015. jan. 1. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
egyáltalán nem az.
2015. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezt előre jelezte is neked, de te csak azért is ott akartál lenni, vagy hívatlanul voltál ott, akkor neki van igaza. De erről ugye nem szól a történet... mivel nem tiszta Az történeted, nem hiszem, h ezt ennyiből meg lehetne mondani.
2015. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
adott egy kis pénzt nem ?
2015. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

a teljes sztori:

Szilveszter előtt pár nappal mondtam a faternak, hogy nagy valószínűséggel otthon leszek.Erre ő azt mondta, hogy oké, de 30.-án este azt mondta hogy ha lehet csináljak magamnak valami programot mert valami nőt akar majd felhozni.De 31.-én este mielőtt idehozta volna a csaját azt mondta, hogy ha akarok maradhatok, de én azt mondtam hogy inkább elmegyek valamerre mert ez így nagyon ciki lesz.

2015. jan. 1. 15:48
 5/13 A kérdező kommentje:

pénzt azt csak annyit adott amennyit az egy napos árufeltöltős diákmunkával kerestem

mentem volna nagyon szívesen bulizni, de egyedül semmi értelme max akkor ha jól néznék ki

2015. jan. 1. 15:49
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint nem kirakott, csak te nem akartál otthon maradni.

Akkor mi a bajod?

2015. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyafi-nyafi.
2015. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez tiszta sor.
2015. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Elvárja tőled a fatered, hogy 18 évesen te is menj el szórakozni haverokkal legalább szilveszterkor. Erről most lekéstél, de ne késlekedj! :) Egyébként csak te látod magad nemjóképűnek! Legyen több önbizalmad önmagaddal szemben! Legyen először haverok, akikkel jól érezheted magad, ott megkaphatod az önbizalmadat. Majd jöhet a csaj, és 2015 december 31.-én kérd meg a faterodat, hogy szeretnél a barátnőddel kettesben lenni a lakásban! Ezzel visszavághatsz. :)
2015. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Itt szó sincs arról, hogy kirakott volna.
2015. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!