Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnél komoly pszichiátriai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnél komoly pszichiátriai problémát gyanítok, probálkozzam szakemberhez vinni, vagy szánjam magam el a válásra?

Figyelt kérdés

Kezdetben kedves, hízelgő, megnyerő volt.

Ahogy múltak az évek egyre jobban jöttek elő a kezdetben még leplezni próbált személyiségvonások. Mire feleszméltem, hogy mennyire félreismertem őt már megszülettek az ikreink.

Kezdtek kiderülni hazugságai, az életemre is esküdött szemrebbenés nélkül... gyakran nem tudott elszàmolni pénzekkel, tudtom nélkül vett fel hiteleket, majd én is nyögtem vele együtt a visszafizetést.

Többször lebukott társkeresős ismerkedéssel.Bármikor szembesítettem hazugságaival sosem láttam rajta szégyent, megbánást, sőt haragudott érte, hogy lebukott.

Munkához való hozzáállása nagyon rossz, az év nagy részében élősködött, vagyis nem dolgozott, azt mondta az nem élet ha nap mint nap be kell járni és a főnöknek behódolni.

Irányomban közönyös, nyers, sosem mutat megbánást, nem kér bocsánatot.

Én egy naív, csupaszív, folyton reménykedő, őszinte ember vagyok.

Azt hiszem a férjem beteg, segítségre lenne szüksége.

Sajnos már nem látom rajta, hogy örülne annak, hogy én vagyok neki, egyre kötödzködőbb, egyre többször beszél velem indulatosan, ellenségesen, ha igazságtalanul bánt sosem kér bocsánatot.

Lehet még remény a javulásra?


2015. ápr. 16. 10:28
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%

A férjed csak simán egy egoista sz@rházi senki.

Tényleg tönkre akarod tenni az egész életedet,és a gyerekeidét is azzal, ha vele maradsz? Ezen gondolkozz el.

Nem pszichológus kell ide, hanem válóperes ügyvéd.

2015. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a kérdést te se gondolod komolyan ugye? A férjed nem beteg csak egy semmirekellő, felelőtlen barom. De ezért még senkit nem küldtek a gyogyóba...
2015. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
83%
Ezek alapján nekem nem jön le, hogy beteg lenne a férjed, szimplán rossz a hozzáállása a dolgokhoz és az orrodnál fogva vezet téged, mert hagyod neki. Már akkor lépni kellett volna, mikor kiderült, hogy hiteleket vesz fel titokban, a pénzt meg elszórja valahova. /szerencsejátékok?/ Te vagy a buta, amiért gyakorlatilag eltartasz egy ilyen embert. Oké megesik, hogy a férfi nem tud elmenni dolgozni, de a te esetedben nem is töri magát, hogy munkát találjon, bár nem értem akkor hogy tudott hiteleket felvenni meg akkor miért szültél neki?
2015. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, a társkeresős dologhoz annyit tennék hozzá hogy végül is ugyan ez nem megcsalás de én már itt kidobtam volna, mert ne ismerkedjen és keressen mást, ha egyszer vele vagyok és gyerekünk is van.
2015. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
87%
Antiszociális személyiségzavar jelei... Nem teljesen reménytelen a kezelés, de nem sok esély van rá, hogy olyan lesz, amilyennek szeretnéd. Ez az egyik legbonyolultabb személyiségzavar. Mindiezt abból gyanítom, hogy nem mutat megbánást, nem sajnálja. Persze, látatlanban nem lehet diagnózist felállítani. Menjetek el egy pszichológushoz, ha ő is benne van (gyanítom nem lesz)
2015. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
69%
a férjed egy nárcisztikus személy és bocs,de erre nincs gyógyszer. Olvass utána meglátod az ilyen nemhogy nem változik,de nagyon veszélyessé válhat, mert idővel tönkreteszi a körülötte levők életét, ugyanis a nárcisztikus személy mások elnyomásától érzi jól magát ráadásul agyának azon része mely a szabályokért(és a bűntudatért)felelős egyszerűen nem működik, az idegpályák ott nem úgy működnek ahogy kéne. A lényeg menekülj amíg lehet, apám is ilyen volt anyámmal most válatk és én már haladok a 30 felé szóóóval sosem változnak(mai napig nem érti ő mit csinált rosszul)
2015. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Nagyon lehangolt is mindemellett, képtelenné vált arra, hogy örüljön bárminek.

A gyerekek szeretik, de kezd velük is türelmetlenebb lenni, sosem bántotta őket, apaként igyekszik teljesíteni, elég engedékeny szülő.

Nem iszik, nem dohányzik, nem szerencsejátékozik.

Nagyravágyó terveit siratja és nem tud örülni, hogy mindene megadatott amire egy átlagember vágyik.

Dolgozik jelenleg is, de bármikor felmond ha olyan kedve van.

2015. ápr. 16. 10:40
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mire vett fel hitelt, hol van az a pénz?
2015. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

nem beteg, hidd el

szereted azért hiszed, hogy az

am meg csak egy szemétláda

2015. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam utánaolvasni és az antiszociális zavar teljesen ráillik... :(((

Ó, én bármit megpróbálnék... de titkon érzem, hogy sosem láttja be hibás gondolkodásmódját, eleinte rejtegettem a dolgait... most már a szüleim is tudják.

Csinált már okirathamisítást melyért megrovást kapott, illetve volt már alperes polgári perben melyben beigazolódott, hogy felvett egy munkára anyagköltséget melyet itthon is letagadott, kamatos kamattal fizettették vissza. Szégyenbe hozott.

2015. ápr. 16. 10:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!