Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek, párotok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek, párotok hogyan viselkedik, ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet vagyok beteg, mert a legnagyobb csemete elkezdte az ovit és hazahoz mindent. Ő sokszor 1-2 nap alatt kiheveri én meg 1 hétig lázas vagyok és alig élek.

Tudom, hogy a férjem aggódik értem, de ezt egyre nehezebben viselem, mert ő ilyenkor elég "bunkó" tud lenni. Ma is meghallotta, hogy jobban köhögök és jól leszidott, hogy miért nem vigyázok magamra jobban, nem igaz, hogy megint beteg vagyok, miért nem megyek orvoshoz és még sok hasonló.

Egyszerűen képtelen vagyok vele megértetni, hogy nekem ettől nem jobb lesz, hanem még rosszabbul érzem magam.

Ha ő beteg, akkor simogassa, meg bújjak hozzá, ha én vagyok beteg, akkor egy kiadós kioktatás után talán megsimogatja a karomat...

Oké, próbál segíteni, aminek nagyon örülök, de azért egy kioktatás mentes megnyilvánulásától boldogabb lennék.


2015. ápr. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj de a ferjed eleg bunko...


Epp most beteg vagyok en is, laz, kohoges, hasmenes,

minden bajom van.


A ferjem egy tunder, kiszolgal, hoz gyogyszert, elmegy olyan kajaert amit talan meg is tudok enni ugy hogy nem jon vissza, akar munka elott koran reggel is. Meg sose voltam ennyire beteg miota egyutt vagyunk, de most nagyon halas vagyok neki.

2015. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mindig kedves, türelmes. Számunkra elképzelhetetlen ilyen bunkó és ostoba kioktatás. Apám volt ilyen, utáltam is érte rendesen. A gyerekeket is leszidja, ha véletlenül betegek lesznek???
2015. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Tobbet vigyaz a gyerekre, h pihenni tudjak. Foz vacsit, akar ejszaka is lemegy a gyogyszertarba, es persze cseszeget, h menjek el dokihoz, de ezt csak feltesbol, mert magamtol akkor megyek csak ha szinte haldoklok :-D
2015. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az én férjem is mindenben segít, amiben csak tud, nem ezzel a részével van baj, hanem a folyamatos kioktatásával és annak a stílusával.

Nem, a gyerekeket nem szidja le, mert úgy gondolja, hogy a gyerekkorhoz hozzátartozik a nátha és a hasonló betegségek. Mióta megismerkedtünk, még nem voltam beteg, szóval ezt az oldalát nem ismertem. :(

2015. ápr. 17. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Abban azért van valami,amit a férjed mond. Valószínű azért vagy még 1 hét után is lázas, mert gyógyszer kell. Mitől mem leszel jobban? Hogy kioktat, vagy a karodat simogatja?


Amikor a kislányom elkezdte az ovit, szeptembertől-májusig 5x kaptam antibiotikumot.


Ha beteg vagyok, segít a párom. De ha nagyon rosszul érzem magam, lemegyek orvoshoz. Ne vedd bántásnak ha orvoshoz küld, ebben igaza van, menj orvoshoz!

2015. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál és jelenleg is antibiotikumot szedek, amitől az alap betegségem sokat javult, de amúgy még rosszabbul vagyok (kiütés, hasmenés), de a 2 előző meg semmit nem ért.

A férjem azt várná, hogy elmegyek orvoshoz és ő helyben csodát tesz vagy nem tudom. Hétfőn voltam dokinál utoljára és már dühöng, hogy miért csak hétfőn megyek legközelebb. Tegnap voltam tüdőröntgenen is, ami negatív lett.

Ma is hazajött és jól leszúrt, hogy csúnyán köhögök és vagy fulladjak meg vagy menjek el az ügyeletre, de csináljak már valamit. Na ez nagyon jól esett. Mégis mit tudnék csinálni?

2015. ápr. 17. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

5.vagyok.


Akkor meg bunkó.


Nincs arcüreggyulladásod? Én akkor köhögök nagyon, mikor az van.

2015. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ASDLKW ADSLKAW válasza:
szerintem a te férjed nem igazán érti az igényeidet, ami egyáltalán nem ritka. Sokszor a férfiak szimplán csak "nem értik" a normális kommunikációt. Szerintem még ha ez nyálasságnak is hangzik, írd le neki egy levélben a panaszod, külön felhívni a figyelmet arra, hogy bírálod vagy elítéled.
2015. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!