Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok férjnél és épp ennyi ideje tudom, hogy a férjem egy igénytelen disznó.

Minimális személyes higiéniája sincs meg. Nem mos fogat, mondván hogy neki jók a fogai fogmosás nélkül is, míg nekem fogmosás ellenére is könnyen romlanak. Sajnos ez genetika nálam. Azonban hiába jók a fogai, ha büdös a szája. Ezt egy reggeli mentolos rágóval fedi el, nagy ritkán szájvízzel. Nem fürdik naponta, csak ha különösebben összekoszolja magát. A haja iszonyatosan büdös. A lába nem kevésbé. Zoknit, alsógatyát nem cserél naponta, mondván, hogy még nem koszos. Ruhát is hetekig hord. Ha idő előtt becsempészem a mosásba, akkor vita van belőle.

Az egyetlen amire rá tudtam venni, hogy szex előtt tusoljon, mert így nem vagyok hajkandó lefeküdni vele.

Még mielőtt valaki megkérdezné, nem vettem ezt észre az esküvő előtt. Nem éltünk együtt, amit már nagyon bánok, ha pedig egymásnál aludtunk, akkor kimosakodott.

Engem ez borzasztóan undorít, hiába szeretem őt nagyon. Ráadásul a szüleim jövő héten itt töltenek egy éjszakát és előttük is szégyellem.

Le lehet így élni egy életet? Ő nem akar változni.


2015. ápr. 18. 07:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

"Három hónapja vagyok férjnél és épp ennyi ideje tudom, hogy a férjem egy igénytelen disznó."



Ugyan mi hihető, ha nem ez!

2015. ápr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Éppen ezért nem házasodunk együttélés nélkül. Tudod; lakva ismerkszik meg az ember.
2015. ápr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyes, mi ebben a hihetetlen? Hogy három hónapja volt az esküvőm, vagy hogy az összeköltözés után nyilvánvalóvá vált, hogy a személyi higiénia nem mindennapi program az életében. Természetesen ha megyünk valami programra, ahol ismerősökkel találkozunk, akkor ad magára. Így volt ez akkor is amikor velem találkozott.
2015. ápr. 18. 07:34
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fürdik naponta, csak ha különösebben összekoszolja magát. A haja iszonyatosan büdös. A lába nem kevésbé. Zoknit, alsógatyát nem cserél naponta, mondván, hogy még nem koszos. Ruhát is hetekig hord."


Ilyenekről szerintem is tudnod kellett összeköltözés nélkül is.

2015. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Akkor a mesét már elolvastuk, halljuk az igazi problémát.
2015. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Latszik a kerdeseken, hogy hetvegen napkozben nincs suli.
2015. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Hat bocsi ,de ez tényleg undoritó, lehet hogy nem azt az oldalat kellene nezni hogy igenytelen diszno , lehet ő anno így nőt fel , ilyen szociális körülményben és ő ezt ugy valja, hogy ez a világg legtermészetesebb dolga, hogy csak akkor cserelek ruhat ,ha koszos lesz. Vagy csak akkor furdok meg ,ha mar tenyleg retkes vagyok. De ugye én ezt nem tudhatom ,hogy milyen volt a családi háttere.

A válás , ezert elválnál tőle ? akkor felmerül bennem az a kérdés, lehet hogy nem is szereted igazán!? Ezt mindenféle képpen kommunikációval lehetne megoldani. Beszélj vele érthetöen a lényegre koncentralva ,mond meg neki nyugodtan , hogy nem bántás képpen ,de SZÉGYENLED MÁSOK ELŐTT! es probaljon mar kicsit magára figyelni ! Ha a beszélgetés negatív irányban halad nem tud ezzel a feladattal megbirkozni akkor lehet jobb lenne még MOST tovább lépned , es nem akkor amikor már ott a gyerek stb stb ..

Még az a verzio is eszembe jutott ,hogy nem az lehet hogy így akar sporolni?

Bocsi h ennyit rizsáztaam elragadott a téma ...

2015. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Egy megbeszélés:

Amíg udvaroltál mosakodtál. Ha most nem teszed lelépek...

2015. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem tudtam róla, mert hetente egyszer aludt nálunk, én náluk sosem mert a szülei alkoholisták. Egy évig eleve távkapcsolat volt, egy évig pedig heti egy együttalvás, plusz heti két találkozás.

Amikor együtt aludtunk, nyilván fürdött, hajat mosott. Az esti fogmosásra is találtam magyarázatot. A találkozásainkkor sem tűnt fel semmi, mert dezodort bőven fúj magára. Meg sokszor munkából jött, megizzadt.

És engem is elborított a rózsaszín köd. Ebben én is hibás vagyok. Ráadásul az esküvőt is elkapkodtuk, mert szerettem volna ha mielőbb elköltözik a szüleitől. És én is ott akartam hagyni az enyémeket, függetlenedni.

2015. ápr. 18. 08:02
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

Kamu azt akarod hangoztatni mennyire jo az osszebatyuzas eskuvo nelkul.

Tudod addig amit nem ismered meg a maaikat nem szabad osszekoltozni sem.

Egymas megismerese helyett mit csinaltatok AZ elmult par evben ?

Ha ez nem tunt fel ???

2015. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!