Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok férjnél és épp ennyi ideje tudom, hogy a férjem egy igénytelen disznó.

Minimális személyes higiéniája sincs meg. Nem mos fogat, mondván hogy neki jók a fogai fogmosás nélkül is, míg nekem fogmosás ellenére is könnyen romlanak. Sajnos ez genetika nálam. Azonban hiába jók a fogai, ha büdös a szája. Ezt egy reggeli mentolos rágóval fedi el, nagy ritkán szájvízzel. Nem fürdik naponta, csak ha különösebben összekoszolja magát. A haja iszonyatosan büdös. A lába nem kevésbé. Zoknit, alsógatyát nem cserél naponta, mondván, hogy még nem koszos. Ruhát is hetekig hord. Ha idő előtt becsempészem a mosásba, akkor vita van belőle.

Az egyetlen amire rá tudtam venni, hogy szex előtt tusoljon, mert így nem vagyok hajkandó lefeküdni vele.

Még mielőtt valaki megkérdezné, nem vettem ezt észre az esküvő előtt. Nem éltünk együtt, amit már nagyon bánok, ha pedig egymásnál aludtunk, akkor kimosakodott.

Engem ez borzasztóan undorít, hiába szeretem őt nagyon. Ráadásul a szüleim jövő héten itt töltenek egy éjszakát és előttük is szégyellem.

Le lehet így élni egy életet? Ő nem akar változni.


2015. ápr. 18. 07:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ezért én elválnék. De nem is mennék hozzá olyanhoz, akit nem ismerek ilyen szinten sem. Mert aki ilyen lusta trehány, az élet más területén is hasonlóan igénytelen lehet. Eleve ha első randin mondjuk moziba vagy sétálni megy, az igényes ember megnézi pl. hova ül le, az igénytelen meg csak leveti magát, nem törődve vele, hogy lehet, hogy piszokba ül bele. Ilyen apró megfigyelések, jelek lehetnek, amire jó odafigyelni. Vagy étteremben megnézi-e előtte, hogy tiszta-e az evőeszköz, meg ilyenek.
2015. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Igen, én is mondtam, hogy ha akkor tudott minimálisan adni magára, akkor most is tegye meg. Azt mondta hogy a saját otthonában jól akarja érezni magát, nem megfelelési kényszerrel küzdve.

Igen, spórolni is akar, mert elég szűkösen élünk, de pl mosni úgy is mosok, akkor már nem kerül többe ha az ő ruháit is mosom.

Vagy kevés vizet használok zuhanyzáskor.

Egyfelől úgy érzem nagyon szeret. Máskor meg, hogy csak menekülni akart otthonról.

2015. ápr. 18. 08:09
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Mond el neki, hogy Téged, és másokat is zavar az igénytelensége. Vegyél neki tusfürdőt, külön neki, hogy szívem, ez a Tied, használd nyugodtan.

Úgy gondolom, most még tudsz változtatni rajta, de törjed magad, ne maradjon abban a tudatban, hogy Neked így is jó.

Idő kell, amíg összecsiszolódtok, de szólj neki ha kell, naponta többször.

Ha a szülei alkoholisták voltak, talán nem volt fontos nekik sem a tisztálkodás, és ez a szerencsétlen disznó ezt hozta otthonról, ilyen mintát.

Már egy család vagytok, alakíts ki új szokásokat. Napi fürdést, fogmosást, tiszta ruhákat.

Nem reménytelen a helyzet, ezért ne válj el, főleg ha szereted is.

Kitartás!!!!!

2015. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%

Mucika, te akartál valószínű szép drága esküvőt, hogy kiposztold a facebookra, találtál egy balekot, hát itt van.

Úgyis csak a háttér a fontos neked, akkor nem mindegy, milyen büdös a szája?

2015. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Bence_ ***** válasza:
78%

Ti még csak járogattatok és egyből esküvő.

Miért lett esküvő? Szimplán nem költözhettetek össze?

Ha nen vagy elég fontos ahhoz, hogy tisztálkodjon akkor szakítanék vele.

2015. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

miért nem költöztetek előbb össze?

szagold (szó szerint), amit téptél!

2015. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%

Minden hétvégén várom az újabbnál újabb kamusztorikat! És még mindig meg tudnak lepni újabb kitalációkkal! :-)


Nem tűnt fel, hogy nem mos fogat?? És nem fürdik? Hogy hetekig hordja ugyanazt a ruhát?? Menjél már! Ha ez így van, akkor te is igénytelen vagy, mert nem vetted észre!

2015. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
a nyaggatásra lehet megcsinál ezt azt de nem fogod tudni megváltoztatni
2015. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Még mindig nem az a dolgotok, hogy eldöntsétek mi kamu és mi nem, tudjátok ha valaki rákeres egy ilyen problémára a google-ban akkor kiadja ezt, mert akármilyen meglepő a sok száz ember közül van akinek pont ez a problémája és mit lát? A sok paraszt csak okoskodik, de hogy a kérdésre válaszolna....áhh az luxus.


Amúgy kérdező, ha nem változtatna sürgősen akkor simán elválnék. Ha disznóval akarnék élni akkor veszek egyet, abból hasznom is lenne.

2015. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Szexelj vele minden nap, és akkor minden nap le fog tusolni.


FAKE

2015. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!