Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok férjnél és épp ennyi ideje tudom, hogy a férjem egy igénytelen disznó.

Minimális személyes higiéniája sincs meg. Nem mos fogat, mondván hogy neki jók a fogai fogmosás nélkül is, míg nekem fogmosás ellenére is könnyen romlanak. Sajnos ez genetika nálam. Azonban hiába jók a fogai, ha büdös a szája. Ezt egy reggeli mentolos rágóval fedi el, nagy ritkán szájvízzel. Nem fürdik naponta, csak ha különösebben összekoszolja magát. A haja iszonyatosan büdös. A lába nem kevésbé. Zoknit, alsógatyát nem cserél naponta, mondván, hogy még nem koszos. Ruhát is hetekig hord. Ha idő előtt becsempészem a mosásba, akkor vita van belőle.

Az egyetlen amire rá tudtam venni, hogy szex előtt tusoljon, mert így nem vagyok hajkandó lefeküdni vele.

Még mielőtt valaki megkérdezné, nem vettem ezt észre az esküvő előtt. Nem éltünk együtt, amit már nagyon bánok, ha pedig egymásnál aludtunk, akkor kimosakodott.

Engem ez borzasztóan undorít, hiába szeretem őt nagyon. Ráadásul a szüleim jövő héten itt töltenek egy éjszakát és előttük is szégyellem.

Le lehet így élni egy életet? Ő nem akar változni.


2015. ápr. 18. 07:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
36%

Hát látod, én ezért IS mondom mindig azt, hogy egy házasodni készülő pár, esküvő előtt igenis éljen együtt pár évet...

Amúgy nem, emiatt nem válnék. Ha ügyes vagy, rá tudod "nevelni" a higiéniára! Ez nem személyiségmódosítás, meg nem alkoholról való leszoktatás, hogy ne legyen kivitelezhető. Ha szereted, próbálj meg hatni rá! Ha sikerült rávenned a szex előtti fürdésre...akkor a többi is menni fog! Idő és türelem!

2015. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
40%

fúj milyen igénytelen ember már?

ha vkinek erre nincs igénye...dolgozni is így jár?!

naná hogy dugás előtt fürdik, pasik a holdig elmennek a szexért!

2015. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, hogy ez neked,mennyire rossz, és a váláson gondolkodsz. Ha fontos vagy neki, akkor képesnek kell lennie változtatni a szokásain. Nincsenek nagy elvárásaid, ha nem képes minimálisan alkalmazkodni, nem érdemes vele egy életre tervezni.
2015. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kezdetnek megkérdezném, hogy szeret-e? Ha "igen". Akkor még azt, hogy fontos-e neki, hogy énnekem, ő ne okozzon kellemetlenséget és ne undorodjak el tőle. Ha ez is "igen". Akkor elmagyaráznám neki, hogy számomra kellemetlen és undorító, amit csinál.


Ha fentiek nem válnak be, akkor elköltöznék tőle. Ha megtanult tisztának lenni napi szinten, akkor lehet róla szó, hogy folytassuk a közös életet.

Ha pár hónap után nem változott, válnék.

2015. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!