Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ezért friss házaské...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ezért friss házasként? Ugy érzem mintha szivenszurtak volna

Figyelt kérdés

álmában a férjem a nevén szólitotta a volt barátnőjét mikor én hozzábujtam átöleltem es sugtam neki szeretlek..:-(

Erre mondja a nő nevét és azt: Milyen jó helyet választottunk.

hirtelen ledöbbentem hogy en vagyok a hülye vagy mi van

aztán mivel horkolt bökködtem mire félig kinyitotta a szemét mondom milyen helyet? mondja hát ezt mondom de mit? hát ahol vagyun azt mondja és még ezt: Veled beszéltem az előbb nem? hát ezzel még elárulta magát hogy emlékszik az álomra megtudnék halni a fájdalomtol előzmeny: hogy kapcsi elejen is sokat beszelt a csajrol,és soká tépte össze a képét, házasság előtt sokszor megkérdeztem tőle biztos hogy engem szeretsz? biztos hogy a másikat már nem? és ő azt mondta biztos. becsapott mit tegyek??


2010. nov. 24. 23:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
99%
Álom miatt válni? Hülye vagy te? Én álmomban Stohl Andrással jöttem össze egy bányában. Most a férjemnek válni kéne?
2010. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
98%
Hát te buta vagy. Álmomban én is össze vissza beszélek, volt,hogy én is x-el álmodtam, közben meg yról beszéltem.ezért elválni ha amúgy minden ok, nagy marhasg
2010. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Álmában az ember újraélhet régi eseményeket, érzéseket.. Ez nem azt jelenti, hogy a jelenben is így gondolja. Nekem is rosszul esne, de nem tehet arról, hogy mit álmodik. Bizonyára nem véletlenül nem azt a másikat vette feleségül..

Ezek csak afféle "visszaugrások" a múlt egy pillanatába, ha ébren lenne, akkor emlékezne arra a sok rosszra is, ami a szép emléket követte, és eszébe sem jutna visszasírni!

2010. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
35%
ezekkel a válaszokkal se segítetek semmit... az álom jelenthet valamit...de ne válj el, szeresd viszont a legfotosabb, hogy tartsd szemmel, de tényleg figyelj oda rá! de ne válj el emiatt és a legfontosabb : szemmel tartani, és meséld el neki hogy mit mondott neked álmában, kíváncsi vagyok mit mondana rá...
2010. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
de mindig volt olyan sejtesem hogy meg a masikat szereti..és ez nem ehet véletlen .vele álmodik a farka is felállt nemsokkal utana neztem. mi van ha sex közben is az exre gondol?
2010. nov. 24. 23:58
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! Álmában az ember mond vagy tesz dolgok amiről fogalma sincs..Az én férjem egyszer azt álmodta,hogy a kutya az asztalról lopja a kaját.Ezért ő a nyakánál fogva levágta az asztalról.Tudod mi történt? Álmában amikor odaért,hogy a kutya nyakánál lévő bőrt megmarkolja,és ledobja a földre a mellemet szorította meg tök erősen és rángatta.Arra ébredt,,hogy felsikoltok a fájdalomtól,de még így is azt hitte csak a kutya nyüszített.Most akkor váljak el mert álmodott egy kutyáról (mert nekünk nincs kutyánk) és fájdalmat okozott???Ne már...
2010. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

de mindig volt olyan sejtesem hogy meg a masikat szereti..


Ha sejtetted minek mentél hozzá???

Akkor benned van a hiba nem benne..Ha úgy érezted,hogy a másik nőt még mindig szereti,nem kellett volna igent mondani..

2010. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

az exnő miatt sirtam en már nagyon sokat. a csaj kihasznalta de ő ezt a mai napig nem ismeri el. igy nyilatkozik rola életem része volt, boldog voltam vele de ő elhagyott mikor megkerdeztem elöttem nem akartal nősülni? azt mondta de azt a csajt akarta elvenni csak ő elhagyta. meg azt is mondta többször ö volt élete szerelme ezek utan ti mit ereznetek?

mert en azt erzem hogy becsapott mert utana azt mondta már nem érdekli a csaj de mikor megkerdezem miert vett el azt vaéaszolja mert érzi hogy nagyon szeretem

2010. nov. 25. 00:01
 9/65 anonim ***** válasza:
97%

tényleg ne izgulj e miatt...olyan eszement baromságokat szoktam álmodni én is. vmelyik héten azt álmodtam hogy megdugtam egy egész jó nőt...ami oké, de én is lány vagyok basszus, rádásul teljesen hetero...

felállt a farka? lehet hogy most foglak kiábrándítani de a pasiknak abszolut nem kellenek érzelmek ahoz hogy felálljon. az meg hogy bejön neki az exe nem újdonság, hát azért jött vele össze anno.

mindezen felül persze figyelj oda rá, mert más okból is van sejtésed de az álom miatt ne aggódj.

2010. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

az erekció éjszaka spontán bekövetkezik jópárszor.

egy álom meg tényleg nem jelent semmit. Én is össze-vissza beszélek néha álmomban, rá se ránts.

Az meg hogy megbökdösted és válaszolt, még nem jelenti azt hogy fel is ébredt. Ha valaki beszél álmában és kérdezel tőle valamit, az válaszolni fog, ugyanakkora marhaságot.

2010. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!