Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy nem költök sokat?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk házasok (ha így folytatja, nem is leszünk), de közös kassza van.

Én tanulok és dolgozom, mellette ellátom a háztartást. 135 ezer és 170 ezer között hozok haza, óraszámtól függ, bár igyekszem a lehető legtöbbet túlórázni.

A páromnak most nincs munkája, tanul. Szeptembertől megy dolgozni.

Néha vállal alkalmi munkákat, de az ebből kapott pénzt megtartja magának, mert elmondása szerint ő dolgozott meg érte.

Én a keresetemből csak havi 15 ezer Ft-t láthatok, a többit elviszi, mert hogy lakbér, számlák, étkezés.

Az alap tisztálkodási szereken kívül nem szoktam költeni. Mellesleg ezeket neki is a saját pénzemből veszem, ahogy a háztartási kellékeket is.

Félévente egyszer veszek egy korrektort, szempillaspirált meg egy ajakápolót, ennyi a sminkem.

A múlt hónapban vettem egy pólót 3000Ft-ért, most egy csomag hajgumit 1500Ft-ért.

A párom meg már síkideg, hogy még egy ilyen anyagias libát nem látott, nem igaz, hogy nem lehet tárgyak nélkül létezni, igazán lehetnék értelmesebb 21 évesen.

Én viszont úgy érzem, ha én szakadok meg azért a pénzért (felszolgáló vagyok, de mellette kasszázok és takarítok is), akkor igenis arra költöm, amire akarom.

Az exére 3 év alatt milliókat költött el, tőlem meg sajnálja még a levegőt is.

Nincs költséges hobbim, nem járok szórakozni, sem fodrászhoz, szoliba, vagy körmöshöz.

Szerinte az a 15 ezer sem járna nekem, mert csak áll a pénztárcámban. (szó szerint így, és elég ellentmondásos)


2015. ápr. 18. 17:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%
Felejtős. Nem vagyok az a típus, aki fennakad rajta, ha időlegesen nőként én viszem a több költséget, egy élet során vannak ilyen időszakok. De ez...! Hagyd ott a francba! Így akarsz élni? Ha szórakozni járnál, fodrászhoz és műkörmöshöz a rezsi és kaja felének a kifizetése után, akkor se lehetne egy szava sem.
2015. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
34%
Te nem vagy komplett! Tényleg léteznek a földön még ekkora balekok? Megérdemled a "párod".
2015. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%
22: ajánlom figyelmedbe a 20. választ.
2015. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
58%

Ti Nem közös kasszán vagytok, hanem te tartod el a barátodat.


Nagy balek vagy, hallod-e?

Rúgd ki ezt az ingyenélőt!

2015. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%

a sajat penzet megtartja mert azert o dolgozott de a tiedbol meg eloskodik.

egy dologban igaza van a parodnak: 21 evesen tenyleg lehetnel ertelmesebb es mar regota ki kellett volna rugnod ezt az ingyenelot.

2015. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
59%
a lepontozok meg sz*rjanak sundisznot. :P
2015. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
64%

A kommenteken jól látszik a magyar kultúra egyik sajátossága: az áldozathibáztatás.

"Jó-jó, tényleg csúnya dolog, amit a pasi művel, de alapvetően a nő a hülye, hogy hagyja magát, úgy kell neki, meg is érdemli."

Ezzel az a baj, hogy nem segítetek az áldozaton, csak még egyet löktök rajta.

Na persze ilyen hozzáállással nem is a segítségnyújtás a cél, hanem az, hogy az illető mások fölé helyezze a magát és jól megmondja a tutit egy rossz helyzetben lévőnek. Sokan ezáltal többnek érzik magukat. Egyúttal hárítják maguktól annak a tudatát, hogy ők is kerülhetnek olyan helyzetbe, amikor kihasználják őket.

Ez a hozzáállás csak rólatok árulkodik, nem pedig arról, akinek címezve van.

Persze ezt sokan nem értik, biztos lesz, aki erre is felülről próbál majd reagálni.

2015. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
37%

Néha igenis kell egy büdös nagy pofon az embernek, hogy észhez térjen /legyen ez egy virtuális pofon/

igen, hülye a kérdező hogy ezt eltűri milyen közös kassza az ahol az egyik eltartja a másikat, a dolgozó fél meg leszámol a fizetésével? Röhejes de komolyan, és még egy ilyenhez készül hozzámenni, remélem legalább gyereket nem fog neki szülni.

2015. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
12%
Haha köszönöm a lepontozást, de attól még igazam van, nem kell azt tutujgatni aki magának csinál rosszat :D
2015. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%

Ezek amiket felsoroltál, az első intő jelek, amiket vagy még most időben helyesen értelmezel, vagy később magadra vethetsz.


Tárgyilagosan nézve van egy ingyenélő pasid, akit 100%-ban eltartasz, és még neki áll feljebb, ha a saját keresetedből saját magadra is költesz.


Az ilyen pasiból lesz később a mintaférjek és mintaapák díszpéldánya, aki nem hajlandó "hazaadni" a fizetéséből, amiért keményen megdolgozott, anyuka meg legózza ki a gyed-ből, gyes-ből, családi pótlékból vagy egyéb jövedelemkiegészítésből a lakbért, rezsit, kaját és a gyerekek teljes ellátását. Anyagi (meg másfajta) segítség nulla. Sajnos látok most egy ilyen anyukát a környezetemben, és teljesen le vagyok döbbenve, hogy 3 gyerek mellett még eltart egy ingyenélő palit.

Ő nem akarta észrevenni a jeleket az elején, sőt most sem akarja észrevenni. Gondold végig, hogy neked ez kell-e, mert 21 évesen még bőven van időd keresni más jelöltet.

2015. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!