Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfelejtett szuletesnap. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett szuletesnap. Hogy engeszteljem ki a felesegemet?

Figyelt kérdés
Bevallom nem figyeltem ra mikor beszelt. Ma van a szuletesnapja, es elfelejtettem, es nem figyeltem mikor mondta, hogy estere programunk van. En reggel elviharzottam otthonrol es elvallaltam ma a tulorat. Szornyen erzem magam, mert nem eloszor veszekszunk azon, hogy nem figyelek ra, pedig nagyon igyekszem, de sokszor akkor szol hozzam, amikor mast csinalok es nem tudok 2 fele figyelni. :( mivel engeszteljem ki? Nem tudok eljonni munkabol. Keson vegzek, o meg a szuleinel van szuletesnapi vacsoran.
2015. ápr. 19. 19:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Az meg külön szánalomra méltó, hogy a FELESÉGEDNEK kell a saját születésnapjára emlékeztetnie téged, meddig tartott volna múlt héten venni valami apróságot neki? Semeddig. Nem kéne arra fogni mindent, hogy férfiból vagy, egyszerűen ez a totális nem törődömség és figyelmetlenség.
2015. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%
10-es, ez azért van mert érzelem alapú a "működés", régen ezért nem ajánlották a nőket jogi vagy pénzügyi területre, érzelmek alapján döntenek. Ma ez már nem probléma, mert férfiasodnak a nők is...addig adjunk hálát az égnek míg megmarad pár érzelmes nő is. Amúgy ki lehet engesztelni, de az nagyon sok idő és energia....és persze a repedések ott maradnak akármilyen hiper szuper a ragasztó...
2015. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
"es nem figyeltem ra, mikor mondta, hogy este programunk van." Az esti vacsorara figyeleztetet.A szulinapja tudom mikor van, de annyi minen tortent az elmult napokban, hogy kiment a fejembol eletemben eloszor.
2015. ápr. 19. 20:23
 14/26 anonim ***** válasza:
29%
Ha ennyire fontos ember vagy, akkor miért nem állítottad be telefonon emlékeztetőnek, azért csak képzeld magad a helyébe... jahh és ne túlóráz mert elvész lassacskán a családod!
2015. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mindig 1-el kezdődik.
2015. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Semmi nem valtozik, ha szetszed mindenki...normalisan tettem fel a kerdest, szerintem elegge kierzodik a megbanas is belole. Aki nem kepes a kerdesre valaszolni, ne irjon legyen szives.
2015. ápr. 19. 20:28
 17/26 anonim ***** válasza:
71%
Kaptál rá választ, mit vársz még, ezeknél jobbat nem tehetsz? Tapsoljunk hogy órákig ráérsz a GYK-t nézegetni a túlórában?
2015. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki hibázhat.Azt nem tudom, hogy ilyenkor kapsz e alahol virágcsokrot, de a reggelt minimum azzal kellene indítanod, hogy ha nem tudod megoldani, hogy reggel megkapja, legalább küldj neki egyet és üzenetként mellé, hogy bocsásson meg, kárpótolni fogod....nyugi van.Ha a feleséged tudja, hogy mennyire húzós napjaid voltak, megfogja érteni. De minden kapcsolat egyik alapja a megfelelő kommunikáció, pér napig húzd meg magad és járj a kedvében. Hétvégére meg programot!
2015. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Szornyen erzem magam, mert nem eloszor veszekszunk azon, hogy nem figyelek ra,"


Tehát nyilván voltak hasonló esetek, ha nem is ugyanilyenek. Azért próbálj meg kicsit jobban odafigyelni rá, mert úgy fogja érezni, hogy nem fontos neked, hogy semmibe veszed.


Nem tudom, mivel engesztelhetnéd ki, mert azt sem tudom milyen típus, mennyire esett neki rosszul, vagy mennyire van már elege a nem oda figyelésedből.

Én is csak azt tudom ajánlani, amit a többiek: bocsánatkérés, de gondolom ez már megtörtént, és az első adandó alkalommal pótolni a vacsorát. Hátha idővel kiengesztelődik, de azért, mit ne mondjak eléggé elcseszhetted a szülinapját.


Ha ennyire rossz a memóriád írj valami emlékeztetőt a telefonodba legközelebb, hogy "szülinapi vacsi", vagy ilyesmi.

2015. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően figyelmes vagy és törődsz vele, akkor ez a baki nem annyira gáz, de azért nekem is rosszul esne,de ha őszintén bocsánatot kérnél és tényleg húzós időszakod lenne, akkor simán eltudnék ettől tekinteni. De ha rendszeresen ilyen vagy vele, nem csak szülinapot,hanem gyakorlatilag szinte mindent elfelejtesz amire megkér vagy fontos neki, akkor tényleg szedd össze magad, mert az első pasi, aki figyelmes/ lovagias lesz vele eltudja venni majd tőled, mert a nőknek ezek a dolgok fontosak. A pasiknál a szexhiány a fő megcsalási ok, a nőknél viszont sztem a figyelmesség/romantika az. Nyilván sarkítok és ez így túlzás, de azért van benne igazság.
2015. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!