Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfelejtett szuletesnap. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett szuletesnap. Hogy engeszteljem ki a felesegemet?

Figyelt kérdés
Bevallom nem figyeltem ra mikor beszelt. Ma van a szuletesnapja, es elfelejtettem, es nem figyeltem mikor mondta, hogy estere programunk van. En reggel elviharzottam otthonrol es elvallaltam ma a tulorat. Szornyen erzem magam, mert nem eloszor veszekszunk azon, hogy nem figyelek ra, pedig nagyon igyekszem, de sokszor akkor szol hozzam, amikor mast csinalok es nem tudok 2 fele figyelni. :( mivel engeszteljem ki? Nem tudok eljonni munkabol. Keson vegzek, o meg a szuleinel van szuletesnapi vacsoran.
2015. ápr. 19. 19:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%

"Mert a nők az ilyen apró marhaságokra egy egész életen át emlékeznek. Egyszerűen úgy működnek, hogy ezek a szimbolikus hülyeségek (virág, jeles napok) a legfontosabbak nekik.

De azért megjegyzem, az elég durva hiba, ha a szülinapjára nem emlékszel. Ezt még barátok között is durva elfelejteni."


A világért se zavarjon, de én is nő vagyok, és egyszerűen nem lennék képes ilyesmin vérig sértődni. Amit meg itt sokan írnak... wellness hétvége, stb. Hol élnek???

2015. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Akár figyelsz rá, akár nem, a szülinapját illene tudnod!

Nehezedre esik ráfigyelni amikor hozzád beszél? Ne csodálkozz ha előbb utobb talál valakit, akinek ő is fontos lesz!

2015. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Eleve a szülinapján nem kellett volna túlórát vállalnod,nem csak az esti program miatt,hanem a szülinapja miatt,mert milyen dolog már,hogy ezen a napon,egész nap dolgozol? Tényleg nem vagy egy figyelmes férj,hisz neked kellett volna elvinned valahová ezen a napon,nem még az általa szervezett programot is elfelejtened.Szedd össze magad.Most meg tényleg próbálj meg virágot küldetni neki,az biztos sokat tompítana a dolgokon.
2015. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szervezz egy vacsorat a kozeljovoben a szuleivel egy etteremben...Lepd meg azzal amit o tervezett mara... Vagy ha a szuleivel nem, kettesben... Remelem rendezodik a helyzet...

De mindenkepp lepd meg ma is valamivel... Erezze, hogy szereted s hogy fontos neked... Vasarnap este melozol... Eleg xar helyzet... (ferjem is valtasban dolgozik... sokszor marad le esemenyekrol... tudom mit erez a feleseged... s tudom te is mit erezhetsz, ez velunk is megtortent mar). Minden jot!

2015. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tehát nem csak a programot felejtetted el, hanem a szülinapját is.


Engem nem az zavarna, hogy elfelejtetted a programot, hanem az zavarna, hogy a szülinapomon túlórát vállalsz és este nem velem akarsz lenni.


A program már csak egy mellékes tényező..


Szervezz egy hétvégét kettőtöknek, mondd el neki, hogy borzasztóan sajnálod és mégegyszer ilyen nem fordul elő. És persze este ha hazaérsz, akkor minimum valami virággal állíts be hozzá.

2015. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 piroska és a farkas ***** válasza:
na?
2015. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!