Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt, hogy beszéljem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy beszéljem meg a nejemmel?

Figyelt kérdés

Mikor összeismerkedtünk,a feleségem egy nagyon szép és csinos nő volt.

Sajnos mára ez megváltozott.Még most is szép,de nem ad magára,és hízogat is szépen.

Mindig kérem menjem fodrászhoz,körmöshöz,vagy öltözzön csinosan,de legyint egyet,hogy jól van ez így.

Gyerekünk nincs,tehát ráérne magával foglalkozni.

Szeretem imádom,de ez mégsincs így rendjén.

Hogy adjam tudatára,hogy ne bántsam meg?

Én csak vissza akarom kapni azt a gyönyörű nőt akit megismertem..


2015. ápr. 28. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, szépen már próbáltad, ezután én a motiválással próbálkoznék, majd a durva szembesítéssel, ha más nem használ.


A motiválás alatt azt értem, hogy bejelenteném fodrászhoz, elvinném és kész. Mellé kapna egy szál virág mellé egy fitness vagy aerobic bérletet meg egy vásárlási utalványt valami normálisabb ruhaüzletbe. Vagy meglepném magam 1-1 jobban kinéző ruhadarabbal.


Ha erre kiakad vagy nem használja ki az alkalmat, akkor egyszerűen kerek-perec közölném vele, hogy számomra a külseje így nem elfogadható, változtasson magán, hiszen tőlem is a maximumot kapja, amit magamból ki tudok hozni.

2015. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

Ez erősen kamu szagú.



Vegyél neki egy bérletet konditerembe, kozmetikai szalonba. Olyan nincs, hogy egy nő ennek ne örülne!

2015. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Gyorsan változtatni kell a dolgokon, mert mi lesz a gyerekvállalás után.... Beszélj vele, de te is tudsz mutatni jó példát. Amikor a férjem komolyan elkezdett kondizni, rengeteget változott a teste, fogyott 15 kilót, megizmosodott. Nőtt az önbizalma, igényesen kezdett öltözködni, mert már jól álltak a dolgok. Ez engem is motivált, hogy még csinosabb legyek, mert egy jó pasihoz, jó nő illik. :)
2015. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

A házasság vagy egy hosszú, szoros kapcsolat során a párok egymáshoz idomulnak, kinézetük egy szintre közelít. Btw miért nem mentek együtt konditerembe, vagy télen síelni, nyáron úszni? Elvihetnéd plázázni amíg te kávézol bezavarod, hogy lepjen meg valami szép ruhával, stb. Tudod, közös programként. Te amúgy jársz kondiba? Fess vagy mindig, otthon is? (Akkor is, ha csak otthon ülős napod van, ha főzöl meg takarítasz?) Az, hogy elégedett vagy magaddal nem biztos, hogy ő is, lehet, hogy csak nincs önbizalma kicicomázni magát. És ez vajon kizárólag csak az ő hibája?

Ez mind csak következtetés, de van egy érzésem, hogy te csak követelőzől.

2015. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
37%
Miért kamu szagú 2-es? Ilyenek vagytok!
2015. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

"Btw miért nem mentek együtt konditerembe, vagy télen síelni, nyáron úszni?"


Miért fárassza magát a másik fél, ha nem ő a lusta?? Nehogymár a magára adó fél legyen a hibás, amiért a másik tunya....

2015. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
A férfiak akik belediktálják a hétkönapokban is úgy kel kinéznie egy nőnekmint aki cimlapfotózásról érkezet. A külsőnk változik az idő elteltével de nem csak a nőnek kel aról gondoskodni hogy mindig a legjobbat hozzák ki magukból úgyan úgy a férfiak is tehetnek érte hogy minden nap jól nézenek ki ne pedig oh én borostásan jóbban nézek ki szőveg.
2015. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

"Miért fárassza magát a másik fél, ha nem ő a lusta?? Nehogymár a magára adó fél legyen a hibás, amiért a másik tunya...."

mert jellemző, hogy a férfiak nem veszik észre a saját lestrapáltságukat, de a nőnek, a kajának, a lakásnak tiptopnak kell lennie. Ezért van, hogy a kopaszodó, pocakos "Torrenték" nagy mellénnyel beszólogatnak a náluk klasszikusokkal jobb kaliberű csajoknak.

2015. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Változik a külső,de még gyerek sincs.Mi lesz akkor?Nem tudom,hány évesek vagytok,de biztos nem idősek.Szép szó valóban volt,nem használt.Durva lesz,de szerintem nézegess feltűnően olyasmi alkatú nőket,amilyen ő volt.Esetleg mutass neki egy képet,egy jó nőről,és mondd azt mellé:"nézd már,ez a nő tök olyan,mint az egyik kolléganőm!"Ez tuti hatásos lesz.Én is kicsit elkényelmesedtem esküvő után,hiába mondta a férjem,hogy így is imád,láttam néha,hogy likeolgat csinos nőcis képeket,na akkor egyből magamhoz tértem.
2015. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
8. még jó, hogy általánosítasz, hogy a kérdező biztosan mit nem vesz észre és mit vár el, de ő biztos semmit nem csinál, mikor nem ez volt a kérdés ugye. Egyébként felhívom a figyelmedet arra, hogy a 21. században élünk, és attól, hogy a te férfiideálod a kanapén döglik a tv előtt és követeli a sört és a főtt ételt, rengeteg olyan háztartás van, ahol nem ez a standard és a rend és tisztaság mindkét fél dolga; valamint arra, hogy egy átlagos kapcsolat házimunka-felosztásának az égvilágon semmi köze nincs ahhoz, hogy melyik fél hízik el és válik igénytelenné, és melyik nem, szóval legközelebb igyekezz a témára reagálni kérlek.
2015. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!