Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a feleségemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a feleségemmel?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, 6 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk minden téren nagyon jó. Nagy szeretetben élünk. Van szép lakásunk, autónk. A családjainkkal sincs semmi gond, nekem is, neki is szerető családunk van. Egészségesek vagyunk. Van jó munkahelye neki is, nekem is. Világ életében sikeres volt, nyelvvizsgák, jogsi, egyetem minden sikerült neki elsőre és emellett még gyönyörű nő is. Anyagilag sem állunk rosszul, bár nem vagyunk milliomosok, de azért amire szükségünk van megvehetjük, jut szórakozásra, évi 2x külföldi nyaralásra.

Ehhez képest ő állandóan lelkibeteg. Sokat sír, ideges. Olyan triviális dolgoktól kétségbe esik, hogy pl elfogyott a tej, most mi lesz. Néha kis ideig jól van, majd robban a bomba, és rá sem lehet ismerni. Előfordul, hogy arra jövök haza, hogy a kezeit szana szét vágta pengével vagy volt hogy kisebb vita alatt saját maga ellen kést fordított.

Ez már így megy évek óta.

Múltkor elértem, hogy elmenjen egy pszichiáterhez, aki több hetes bentfekvéses kezelést ajánlott ill. pszichoterápiát, de ő hallani sem akar róla, és azt mondta ha ezt a témát nem hagyom abba, akkor összepakol és elmegy úgy, hogy soha nem hall róla többet senki. Igazából ő sem szeret így élni, de maga akar vele megbírkózni. Én soha nem hagynám el, és ha kell, igy élünk örökké, de ez senkinek nem jó. Mit tehetnék érte?


2015. ápr. 28. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Itt csak psziciáter segíthet.

Próbáld meggyőzni,mert egyszer majd annyira maga vagy ellenetek fordul hogy kárt fog tenni.

A leírtak alapján bizony kezelésre van szüksége.

2015. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Kineziológus. Gyorsabb, hatékonyabb. Valami stressz érhette gyerekkorában. Vagy tudja mi, vagy nem, de nem tudja feldolgozni. Pesten tudok jót mondani.
2015. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Csak pszichiáter. Az ilyen " természetgyógyászok" csak a pénzt szedik el.
2015. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagy lelki beteg, nem ismerem a gyerekkorát.

De lehet a hormonjaival is gond. Elvinném nőgyógyászhoz is.

Mióta ilyen? Akár fogamzásgátlótól is lehet vagy bármitől. Azért mondom, mert én hormongondok miatt viselkedtem így.

Vagy vidd el pszichológushoz. Az szerintem nem fekteti be. Egy barátomon az is sokat javított.

2015. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Pszichiáter segít. Kinezológus ne menj, mert semmit nem tudnak a pénz lehúzáson kívül. Tapasztalat.
2015. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp orvosi segítség kell. Van az a pont,amikor már ön- és közveszélyesnek minősül és akarata ellenére is kezelhetik,de ne várjátok meg,míg idáig jut. Egy egészséges ember esetében soha nem javasolnám,hogy a háta mögött intézkedj,de beszélj a családtagokkal, hátha együtt többre mentek.
2015. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
A kutya is jó dolgában veszik meg...semmi oka nem lenne erre...
2015. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Pszichiater, ahogy elottem irtak!

Es bocsanat az offert, de en nem is ertem, hogy hogy jon ide a kineziologia. Mi koze van ennek ehhez? En tobbek kozott kineziologus vagyok, de itt lelki bajokrol van szo, nem mozgasszervi. Hogy jon ez ide?

2015. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Zsóka__ válasza:
8%
A pszichiáter csak ront a helyzeten. Orvosi kivizsgálások, és egy jó vitaminkészítmény helyre hozza az idegeit. A kalcium-magnézium, és a B vitamin stabilabbá teszi az embert.
2015. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
tipikus példája annak hogy az életképesség nem pénztől meg háttértől függ...
2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!