Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudok valamit lépni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit lépni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt és 1 hónapja házasok. Jelenleg 8 hónapos kismama vagyok. Az esküvőnkön volt a szüleink között egy konfliktus az anyagi dolgokkal kapcsolatban. Az esküvő után a megbeszéltek szerinti pár hónapra a párom szüleihez költöztünk. Az esküvő után egy héttel összevesztünk. A vita tárgya a lakhatás volt. Mondtam neki, hogy szeretnék albérletbe menni (megtehetjük) mielőtt a kisfiunk megszületik (június 29.), hogy legyen időnk összeszokni és felkészülni rá. Erre azt kaptam válasznak, hogy akár ma is szedhetem a cuccom, mert ő nem fog eltartani így ha nem bírok várni. Azért nem akar albérletbe menni, mert a szüleitől kap egy lakást, ami majd talán jövőre elkészül. Ez után kiszálltam az autóból, ő pedig otthagyott a kórházban ahol vizsgálaton voltunk. Én a szüleimhez mentem, mert máshova nem tudtam, délután pedig elhozta a holmim. Így eltelt egy hét. Végig engem és a szüleimet okolta a történtekért. Húsvét hétfőn sikerült megbeszélni a dolgokat, de délután minden bejelentés nélkül ideállított, hogy menjek azonnal vele. Végig kiabált és elkezdett a szüleimmel veszekedni az esküvős dolgok miatt, majd lökdösődött. Olyan agresszíven viselkedett, hogy anyukám rendőrt hívott rá. Még távoztában elvette a telefonom és a gyűrűm, majd pedig rám csapta az ajtót és berúgta az egyik üveget. Feljelentést tettem ellene, amiért teljesen megharagudott. Szerinte mi támadtunk rá. Engem okol és a családomat mindenért, szerinte csak én tehetem jóvá, ha tőle és az egész családjától bocsánatot kérek. Szörnyen érzem magam, itt hagyott teljesen egyedül és kiszolgáltatottan. Egy hónap eltelt, de még mindig nekem kéne érte tennem is nem érzi mennyire megalázott és megbántott. Egyedül a vizsgálatokról érdeklődik, teljesen hidegen hagyom. Az összes ismerősünk és barátaink előtt lejáratott, hogy milyen szörnyű vagyok. Nem értem mi történt vele… A válás megfordult már a fejemben, de még várok. Ti mit tennétek a helyemben?

#házasság #válás. családi kapcsolatok
2015. ápr. 29. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%

6 evig egy angyal volt, majd az eskuvo utan fordult ki magabol?

Hat ez o. Dontsd el, hogy akarsz-e egy ilyennel leelni egy eletet.


Azt meg csak remelni lehet, hogy a gyerek nem orokli az apja vermersekletet.

2015. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 mi a fene ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy pár egy hónap alatt változott meg.Korábban nem volt agressziv ? A lakásról nem beszéltetek korábban ?Ezt elszúrtátok !
2015. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom hogy így alakult. :( Az előző években nem volt semmi jele az agressziójának és a nemtörődömségének? De én a te helyedben nem várnék egy percet sem. A leírtak alapján ez a férfi nem érdemel meg sem téged, sem a babátokat. Ezen túl kell hogy lépj, a legfontosabb most te és a babád vagytok! Maradj a szüleidnél, szerencsés vagy hogy tudnak támogatni.
2015. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 acelsziv ***** válasza:
100%
" szeretnék albérletbe menni (megtehetjük) mielőtt a kisfiunk megszületik (június 29.), hogy legyen időnk összeszokni " Ezek szerint még egy percet nem éltetek együtt?
2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Soha nem volt velem agresszív. A szüleimmel nem volt jó a viszonya, szerinte mindig megpróbáltak szétszedni minket.

Lakni csak rövid ideig laktunk együtt,mert én Pesten jártam egyetemre.

2015. ápr. 29. 21:01
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A lakhatásról tényleg előbb kellett volna beszélnetek.

Gondolom felesleges pénzkidobásnak tartja az albérletet. Ha a te fizetésed kiesik szülés után, úgy is tudnátok albérletben lakni? Januártól költöznétek a saját házatokba vagy jövő ilyenkor?

Le kellene ülnötök beszélni.

Viszont az, hogy agresszív lesz és nem lehet vele beszélni, ha nem az van, amit ő mond... Ilyen embertől Isten ments!

2015. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Nézd a jó oldalát, legalább megszabadultál tőle és még mindig ott vannak a szüleid, hogy segítsenek. És ha van olyan idióta, hogy szemtanúk előtt kezdjen el őrjöngni, senki sem fogja elhinni, hogy te vagy az agresszív.
2015. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem volt soha agresszív. Na és mással? Mondjuk a szüleiddel/barátaiddal stb?
2015. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

A történeted érthetetlen, tömören összefoglalva a következők miatt:


1. 6 évig hol éltetek, ha nem együtt?

2. a szülők vitájának mi köze a ti lakhatásotokhoz?

3. miért mentél hozzá úgy, hogy nem tisztáztátok a terveiteket (albérlet, lakás, ház, gyereknevelés, szülőkhöz való viszony?)

4. miért egyeztél bele, hogy a szüleihez költözöl, ha 1 hét után meggondoltad magad?

5. miért sírsz egy olyan ember után, aki terhesen erőszakoskodott veled szemben és nyilvánvalóan nem megbízható, illetve a szüleit helyezi az első helyre a veletek szemben??


Személyes vélemény: tényleg nem lehetsz te sem egy megbízható és felelősségteljes személyiség, ha így beleugrasz egy házasságba, másrészt a saját döntéseidért képtelen vagy felelősséget vállalni (megegyezett lakhatás), hanem csak a saját érdekeidet nézed. Igen, az albérlet kényelmesebb és személyesebb, de ha nem így beszéltétek meg, akkor miért vered ki a hisztit, hogy ő nem egyezik bele? Ráadásul egy év nem egy nagy idő amíg kész lesz a lakás.

2015. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hat hónapot laktunk együtt. A lakás témát elvileg előre megbeszéltük, úgy volt h csak 1-2 hónap a szüleinél,mert addigra készen lesz a ház...csak ő meg elfelejtette mondani, hogy még sem és csak októberben kezdik el. Találtunk is olyan albérletet, ami hármunknak tökéletesen jó lenne addig..és az anyagi oldala sem akadály, mert családi vállalkozást vezet és a szüleim is segítettek volna. Szerintem csak nem akar eljönni otthonról.
2015. ápr. 29. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!