Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok már ilyen helyzetben? Nektek hogy sikerült tovább lépni? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Nemrég megismertem egy fiút, egy hónapja vagyunk együtt. Ő nagyon klassz srác, szeretem. De van egy dolog ami beárnyékolja a boldogságomat. Neki nem merem elmondani, mert nem szeretném megbántani. Előtte volt egy fiú, akit nagyon szerettem, igazi mesébe illő első látásra szerelem. De sajnos nem lehetett kapcsolat köztünk, mert róla senki sem tudja hogy meleg és félt hogy kiderül. Nagyon sokáig szenvedtem miatta. Már-már azt mondtam, túl vagyok rajta, de világossá vált számomra, hogy mai napig nem tudtam elfelejteni. És ami a legszörnyűbb, hogy a párom iránt nem érzem azt, amit iránta. Pedig vele már hónapok óta nem tartjuk a kapcsolatot. Az utolsó levelében azt írta, reméli másban is megtalálom azt, amit benne. Félek, ezt senkiben sem találom meg. És evvel csalódást okozom úgymond, a jelenlegi páromnak. Kérlek titeket, valamit javasoljatok. Köszönöm. 21f/m



2015. jan. 27. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
meleg vagy hetero párkapcsolat szerintem mindegy... próbálj meg több időt tölteni a barátoddal és kész, ismerd meg satöbbi. 22/F hetero
2015. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előző párod iránt érzett szereteted idővel elmúlik és felerősödik a mostani iránt. Kell idő neki, de gondold végig. Az előző párodról nem tudtál, titkolt téged és saját magát is. Most pedig egy olyan párod van akiről tudják. Így egyszerűbb is és arról nem is beszélve, hogy egyébként is nehéz a meleg élet. Így legalább nem bonyolódik tovább a dolog ezzel.
2015. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
több időre van szükséged. simogassátok egymást sokat, mert az felszabadítja az oxitocin hormonokat, ami erősíti a kötődést
2015. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. jan. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!