Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihasznált, aztán eldobott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált, aztán eldobott. Mit lehet lépni ebben a lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival már több hónapja. Nagyon sokat beszéltünk szinte naponta. Minden jel arra utalt, h akar valamit tőlem és mindig mondta is és arra is utalt, h el tudná velem képzelni. Teljesen befűzött, megszerettem. Legutóbbi találkozáskor szexeltünk és rögtön utána közölte, hogy volt más nem régen az életében, akit megszeretett,de annak van barátja és nem lehet. Ezért megkért engem, hogy várjak egy kicsit,a míg azt elfelejti és akkor majd beszélhetünk. Most akkor mit gondoljak? Még én várjak rá ezek után? Ráadásul akkor félek az lenne, h mindig rá gondol és velem csak vigasztalódik. Szerintetek?

2014. aug. 19. 22:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ne várj rá.
2014. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Tudom ez lenne ésszerű...de ha nem bírom elviselni?
2014. aug. 19. 22:50
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Jah... várj még elfelejti azt a csajt...de azért megdugni nem feljetett el téged. paraszt -.- hagyd a pi-csába
2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

lefordítva ezt mondta-jó kis dugás volt,de nem volt meggyőző.

de arra teljesen jó,hogy ha belemész,akkor hetente-kéthetente 1x,vagy amikor ráérek összejöhetünk dugni,de kapcsolatról ne is álmodozz,nem az a kategória vagy számomra.

szóval viszonylag korrekt volt,hogy ezt így egyből az elején beszúrta.

dugás előtt meg értelem szerűen nem mondhatja,mert akkor nincsen dugás.

amit tehetsz,hogy eldöntöd,ez a szerep megfelel-e neked a jelenlegi életedben,vagyis a dugópajti.

2014. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Am igazad van..sajnos...de iszonyú, ha az embert így kihasználják :( Nem gondoltam volna
2014. aug. 19. 22:57
 6/36 anonim ***** válasza:
Nem. kvára nem korrekt dolog, mivel a kérdező komolyat akart és a srác ezt tudta. Vannak nők is akik szeretik a szexkapcsolatokat, akkor miért kell ekkora gec-inek lenni?? Keressen olyat, aki szintén csak ennyit akar. Vagy pedig klegyen őszinte az elején...De ugy tűnik ez baromi nagy elvárás...
2014. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

nah jó azért nehogymár mártír legyél.

milyen kihasználás?

te is élvezted és élvezheted továbbra is a srácot ugyanúgy.

2014. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gáz, h eddig annyira nem is tetszett...de most bezzeg már nagyon megtetszett....és én többet akarok tőle.
2014. aug. 19. 23:03
 9/36 anonim ***** válasza:
Kerek perec megmondta a szemedbe, hogy mást szeret (ami ugyan kamu, de neked egyértelmű jelzés). Ha ezek után belemész bármibe is, csak magadat alázod meg és teszed magad tönkre.
2014. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Tényleg 25 évesen is ennyire naívak a csajok? :o

Nem tetszett - megdugott- húdeszeretem - dobott - jájpedigéntöbbetakaroktőle.

2014. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!