Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság mitől jó? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság mitől jó? Az erotika működőképes marad vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Na látod, ezt kellett volna nekem is végiggondolni 30 évvel ezelőtt...
2015. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is kérnék.
2015. ápr. 29. 23:40
 3/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Ugyanattól, mint egy sima kapcsolat. Mind a házasságban, mind a kapcsolatban bele lehet esni abba a hibába, hogy a felek elkényelmesednek, és ilyenkor megtörténik a kapcsolat leépülése. Megszokássá válnak dolgok, semmi újat nem visznek bele, stb. Házasságban abból a szempontból történik ez meg könnyebben, hogy sokan úgy vannak vele, hogy "mostmár az enyém a másik fél", nem fog elválni úgysem, stb. De ez szerintem öreg hiba, mert birtokolni valakit nem lehet. Ha nem tesz bele mindkét fél a kapcsolatba pozitív dolgokat, akkor így is úgy is elsorvad egy idő után.

Király. Most válaszoltam arra, hogy mitől nem jó. :) Szóval fordítsd pozitívra a fenti mondatokat és attól jó :)

2015. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Scav ***** válasza:
#3 mondja jól. Nem azon múlik, hogy házasság vagy csak kapcsolat, de házasságban gyakrabb az ilyen viselkedés. A lényeg, hogy a kapcsolatért tenni kell. Ha van házasság, ha nincs. Küzdeni kell folyamatosan a párodért. Neki is érted és neked is érte. Ennyi a titok. Nem kell leereszteni.
2015. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy maga a hazassag mennyire vizvalaszto, mert ahogy nehany kerdesben olvasgatom az emberek torteneteit, azt latom, hogy sokaknal az asszony a hazassagkotes utan sarkannya valik es fap1na lesz belole. Mi mar egy evtizede egyutt vagyunk a parommal es mind a mai napig isteni a szex. Nem tudom elkepzelni, hogy eskuvo utan en is olyanna valjak, mint sok mas feleseg...

Ha az erotika megmarad, az biztosan jo alapja lehet egy jo hazassagnak, hiszen erositi az erzelmi kotodest. De az is fontos, hogy a par a problemait hogyan oldja meg: ha mindenben szamithatnak egymasra, akkor szinten jo esely van a hosszu, boldog hazassagra.

Szoval szerintem 2 alappillere van a jo hazassagnak:

- erotika

- osszetartas

2015. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hàzassàgnak semmi köze az erotikàhoz, nem is èrtem ez hogy merült fel..

A gyereknek màr annàl inkàbb.

6 èv utàn hàzasodtünk össze semmi nem vàltozott abszolult semmi ès úgy gondolom ez a normàlis, majd 3èv utàn megszületett a pici, na màr egyikünknek sincs energiàja a mindenapi együttlèthez, ès lehetősèg sem a règi. Így inkàbb a hètvègi 2nap marad, de minden nap ettől függetlenül becsempèszünk dolgokat a mindenapokba,namit gyerekek nem èszlelhetnek csak mi èrtünk.

(11 ève vagyunk együtt èn 31èves vagyok a fèrjem 36)

2015. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban is ellaposodhat bármi. Ez csak a 2 felen múlik, és azon, hogy meg tudják-e beszélni a dolgokat. No meg el tudják-e ismerni azt, hogy valami nem működik, és tudnak-e tenni ellene.
2015. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!