Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így normális? Én várok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? Én várok túl sokat?

Figyelt kérdés

6 éves házasok vagyonk,van egy óvodás gyermekünk.A férjem szerint minden jó így,ahogy van,csak ne veszekednék.Dolgozik,tanul /3.diploma/,kondizik,néha elmegy a haverokkal/ezt csak havi 1-szer/.A szemetet leviszi,és néha elmosogat itthon.Ha itthon van,néha játszik a gyerekkel,de többnyire elvonul számítógépezik és tv-t néz.Vasárnap sétálunk hármasban,illetve heti egyszer hármasban bevásárolunk.Az ő lakásában lakunk,ahol minden úgy van,ahogy az exe hagyta,és nem változtathatok saját ízlésem szerint.Illetve közölte tegnap egy veszekedés után,hogy ok,a saját pénzemen /külön kasszán vagyunk/,de ha vége lenne,nem vihetek semmit.

Szeretném,ha esténként hármasban játszanánk,vagy ha a gyerek alszik,megnéznénk összebújva egy filmet,néha kettesben programot,én is elmennék szívesen heti 2-szer tornázni.Megbeszéltük többször,de a megvalósításnál neki mindig van valami más,ami fontosabb.


2015. máj. 4. 08:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%

most a lakás 6 év után kezd zavarni?

meg az hogy nem tölt veletek időt? nem csecsemő a gyerek, hanem óvodás, szóval több éve tart ez is.

2015. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
11%
AZODON kívül TE mit is tettél bele ebbe a kapcsolatba???
2015. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hoztam egy lakást,ami ki van adva albérletbe./A férjem nem hajlandó odaköltözni,s a kettőből sem közöset venni./Dolgozom.A házimunka zömét én végzem.
2015. máj. 4. 08:22
 4/36 A kérdező kommentje:

1-nek!


Nem most kezd zavarni.Kezdetben ment részéről az ígérgetés.Sokáig próbáltam szépen kérni.Most már veszekszem.Ez a baja.

2015. máj. 4. 08:24
 5/36 anonim ***** válasza:
32%
Mi a problémád?
2015. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

40 felett,mindketten diplomával azt hiszem,lehetnek elvárásaim.

Főleg,hogy a férjemnek az exe miatt sok hitele van, amit sokáig eltitkolt.A fizetése nagy része ennek törlesztésére megy.Legalábbis ezt mondja nekem.Szóval abból is elegem van,hogy én állom a kaját és a ruházkodásunk,illetve bármit,övé a rezsi.Arányában jóval többet fizetek a közös életünkbe.

2015. máj. 4. 08:30
 7/36 A kérdező kommentje:

6-osnak!


Tiéd,viheted :)))

2015. máj. 4. 08:31
 8/36 A kérdező kommentje:
Ha vitatkozunk,akkor nem írnám le,hogy mi minden vagyok :(
2015. máj. 4. 08:33
 9/36 anonim ***** válasza:
58%

mégis mit vársz?

ezer éve ilyen, te nem álltál a sarkadra, hozzámentél, szültél neki ÍGY is.

akkor szépen cuccolsz és átmentek a te lakásodba vagy tűröd!

2015. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

11-es mit tudsz Te az én és a hozzám hasonlók életéről???

Semmit.De ítélkezni,azt tudsz.

2015. máj. 4. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!