Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez lehet árulkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet árulkodó jele egy esetleges megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Észrevettem már régóta,és mindig is furcsának találtam,hogy néha a férjem munka előtt elmegy lezuhanyozni (ez teljesen rendben van),de még a megborotválkozik "odalent" is,annak ellenére,hogy éppen menzeszemen vagyok vagy valamilyen okból kifolyólag pár napja nem szexeltünk.

Egyszer rá is kérdeztem és azt mondta,hogy őt csak szimplán zavarja,ha odalent szőrös..

Szerintetek?


2015. máj. 13. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha még tiszta gatyát is húz, akkor garantáltan megcsal.
2015. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
en kisminkelem magam es kivasalom a hajam ,normalisan feloltozok munkaba.megsem csalom meg a ferjem pedig ezzel az erovel kitalalhatna.sot parfumot is hasznalok ,nem konkret szemelynek akarok tetszeni ,igy erzem jol magam es magabiztosabb vagyok.
2015. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha valaki igényes és ad magára, az megcsalja a párját? Eléggé fura logikának tűnik...
2015. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom erről megcsalásra következtetni milyen szinten paranoia már...??


Én meg tudom érteni, hogy zavarja, engem is zavar. Te nem borotválkozol tán?

2015. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:
94%
Na ezért hülyéznek le minket állandóan a férfiak. Némelyikünk tényleg képes oda is problémát gyártani, ahol nincs.
2015. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!