Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A felesegeddel maradnatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeddel maradnatok a gyerekek miatt, ha azt mondana, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs feleségem, de úgy gondolom, csak akkor, ha én sem szeretném már, de nem is akarnék új kapcsolatot és ő sem, viszont nincs köztünk harag vagy feszültség sem..

Ha már új kapcsolat van kinézőben akkor szakítanék.

2015. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Persze szerelem mindig fel lehet ebreszteni randik vacsorak kozos program.
2015. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
egyetértek, másfelől szerintem biztos, hogy vannak hosszú évek alatt problémák amikor érezheti az egyik fél, hogy eltávolodott a másiktól de szerintem újra fel lehet építeni a kapcsolatot.
2015. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
O nem szerelembol jott hozzam. Fiatalok voltunk es nem akartam elvesziteni,elengedni,magamhoz lancoltam. O meg beletorodott. En meg ezzel nem foglalkoztam az evek alatt. De most besokallt,es kozolte,hogy sosem szeretett es elege van. Volt egy csunya vitank,ezen jott ki. Amugy volt sok a sok ev alatt,de nala itt teltek be az evek. Sajnalom ot is,de a gyerekek....Es itt most ne menjunk bele a "minek csinaltal neki gyereket" temaba.
2015. máj. 19. 19:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Akart a gyerekek elott is menekulni tolem...de valahogy sosem hagytam. De most latom rajta, hogy teljesen kivan.
2015. máj. 19. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Semmilyen körülmények között. Soha.

Neked is csak egy életed van, még lehetsz boldog másvalakivel (meg ő is). Ha "jól csináljátok" a válást, a gyerek sem sínyli meg, sőt, jobb is, mintha a két szülő között rossz lenne a viszony (az én szüleim is elváltak, és szerintem nagyon is jól tették).

2015. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RRR ***** válasza:

szerintem engedjétek el egymást

mindenkinek jobb lesz

főleg a gyermeknek

2015. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önzőségből tönkreteszed magadat és őt is,így szeretnéd hogy elteljen feletettek az élt miközben találhatnátok olyat akit szertehetel és ő viszont szeret.Negy butaság volna ha nem hagynád hogy kilépjen az életedből.A gyerekekkel tudnál találkozni amit ugyebár a.bíroság meghagy azthiszem 2 hetente.Attól hogy rossz társ voltál nem kel rossz apának lened.
2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!