Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 év korkülönbség sok? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség sok? Párom néha ugy viselkedik mint egy kislánnyal vagy mintha a lánya lennék.

Figyelt kérdés
Vagy ez korkülönbségtöl független is lehet?
2015. máj. 22. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem túl sok. Persze, attól is függ, hogy hány évesek vagytok.

pl. huszon-harminc évesnél jobban kiéleződhet, mint később, ha már negyvenes-ötvenes években jártok.


Nem lehet, hogy te tartod őt valamilyen apapótléknak, nem vagy önállótlan kicsit? Ha ő úgy gondolja, hogy védelemre szorulsz, apáskodni fog feletted. Persze ez nem feltétlenül gond, szeretetből is teheti.

2015. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Attól is függ, hány évesek vagytok. Ha pl te 10 ő pedig 20 akkor sok ...
2015. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerint2m nem mindegy hogy egy 20 èves làny ès egy 30 èves pasiròl beszèlünk, vagy egy 30 èves làny 40pasival...

Az első esetben akàr meg problèmàt okozhat...

2015. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem sok. Az én párom 16 évvel idősebb nálam.

21L

2015. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én 32 ö 42 éves. sokszor a lànyának néznek vagy mert ennyire idősnek nèz ki vagy én nézek ki fiatalabbnak. Lehet szeretetből is van de mikor sulibol jövök megkérdezi milyen jegyet hoztam ha nem jot akkor nem lesz ez vagy sz persze ezt csak viccböl. Elmondja hogy tanuljak hogy jobban menjen
2015. máj. 22. 12:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Kapcsolat- és emberfüggő, sok-e a 10 év (15 év, stb.).

Ha szülő-gyerek viszonyra kezd hasonlítani, miközben a felek egyenrangú párkapcsolatot szeretnének, akkor szerintem igen.

2015. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még azt is szokta mondani néha olyan vagyok mint egy rossz gyerek mikor nem ugy csinálok valamit
2015. máj. 22. 12:29
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj... én 24 vagyok és a nő akiért odavagyok 37, mégis kezelem néha úgy... :D Mi nem vagyunk együtt sajnos, de a természetemből fakad. Egy felnőtt nő is lehet gyerekes, kajla, aranyos. :) Nem rossz dolog ez... ;)
2015. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A ti korotokban szerintem annyira nem sok ez a tíz év, viszont ha téged zavar ez az egész, akkor mondd meg neki finoman. A kulturált önérvényesítéshez mindenkinek joga van, de ha nem kommunikáltok, akkor a párod sem fogja megérteni, hogy ez számodra esetleg zavaró. Honnan is tudhatná, hiszen ha nem szólsz, akkor azt gondolhatja, hogy ezt te is elfogadod és természetesnek veszed.
2015. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
de édes kapcsolat ,istenem
2015. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!