Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Természetes az, hogy még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes az, hogy még csak a házasság gondolatától is beköltözik a lelkembe egy kis félelem?

Figyelt kérdés

Ti hogy voltatok ezzel?

Nyilván elkötelezett vagyok a párom iránt, és nincs más, akit szeretnék, de mikor tényleg érzem a felelősségét, hogy egy EGÉSZ életen át vele: akkor kicsit inába száll a bátorságom :D

Nyilván vannak rossz- és jó tulajdonságai is. De néha azt érzem, hogy talán más emberben nem lennének meg ezek a rossz tulajdonságok (viszont vagy rosszabbak lennének, vagy a fontosabb jó tulajdonságok hiányoznak) Persze nincs tökéletes ember, én sem vagyok az :)

2 éve együtt vagyunk, és még kb ugyanennyit szeretnénk várni a házassággal.

18/L

28/F


2015. máj. 28. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, mivel ilyen fiatal vagy.


Bennem egy percre se merült fel ez, hisz szeretem és tisztában vagyok magammal, kapcsolatommal.

Igaz jóval idősebb is vagyok tőled.

2015. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jó,igen, természetes,csak 18vagy basszus.egyrészt ebből adódóan. másrészt meg van aki éveket van együtt mással együtt is élnek mégis beparázik kicsit előtte... normális
2015. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

67%-os: Most mit beszélsz velem ilyen flegmán?! Egy rossz szavam nem volt hozzád! Gondolom felnőtt vagy, ha már ilyen "bölcs gondolatokkal" bírsz, de viselkedésedből adódóan te sem vagy idősebb nálam :D :D

2015. máj. 28. 22:30
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Bár én is másképp gondoltam anno az ex párommal, de azért amit itt kapnak a fiatal párok, akik esetleg házasodnának és komolyan gondolnák az néha már durva! Rendben van, hogy fiatal, de miért lehetne valakivel lelki társ? Miért ne láthatna benne feleséget egy 28 éves férfi ? Oké, hogy manapság a fiatalok nem túl felelősségteljesek és inkább "élnének" még, de lehetnek kivételek. Én úgy gondolom még 5 év együttélés után is lenne félelem, de talán nem azért, hogy házasság, hanem van aggódás, hogy vajon úgy alakul-e majd ahogy az esküben van és minden rendben lesz e, nem e változtok meg negativ irányba stb. Én is azt gondolom, hogy még várjatok, de ha már beszéltetek a dologról és közös a jövőképetek, biztok egymásban és a kapcsolatban is akkor sok boldogságot! :)
2015. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Uhh, utolsó, véletlenül a a piros kézre nyomtam, pedig a zöldre akartam! Ne haragudj!!! :D

Egyesek világa fekete-fehér és az egész univerzum kis csoportokra van osztva, és sztem ez nem túl jó dolog :/ Mondjuk a közelemben lévő emberek komoly emberként és párkapcsolatként tekintenek ránk, szóval nem fogok itt a trollkodóktól éjszaka álmatlanul forgolódni :D

2015. máj. 28. 22:36
 16/17 A felhasználó ***** válasza:
Ha egy kicsi kételyed is van akkor ne házasodj, pláne ne ilyen fiatalon. Így is elég magasan vagyunk a toplistán.
2015. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen; biztos természetes.

Igazából manapság talán mindenkiben benne van a kisördög, hogy ha mégsem úgy lesz, ahogy gondoltuk, akkor elválunk.

Jó, templomi esküvő nem lehet mégegyszer, de lehet még további lehetősége is az embernek,ha nem jön össze.

Azért vannak olyan rossz tulajdonságok, amik több bajt okozhatnak, mint pl. a hiúság vagy ha valaki nem tud veszíteni.

Segít, ha ismered a családját, és nem csak a szüleit, hanem minél több más családtagot is. Mert előjöhetnek hasonló viselkedések benne is, teljesen véletlenül.

Az is mellette vagy ellene szólhat,hogy milyennek látod a másokkal való viselkedését.

Azért félni nem kell, nem fog fájni...

2015. jún. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!