Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Elhagynátok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elhagynátok a feleségeteket ha kiderülne hogy meddő?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozunk, de semmi. most már biztosan meddő vagyok. nagyon félek hogy emiatt el fog hagyni a férjem, és hogy nem tekint rám nőként. Mennyire fontos a férfiaknak a gyerek?

2015. jún. 1. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
39%
én nőként gondolkozom rajta, hogy ez lenne a helyes döntés részemről, ha elhagynám a férjem. Az én hibám, hogy nem lehet gyerekünk, mert nem akarom a lombikot bevállalni. Azt mondták, hogy természetes úton nem lehet gyerekünk, de én soha nem hittem el. Nemrég volt egy kémiai terhességem, ami valamiért megszakadt és ez is csak reménnyel töltött el, hogy akkor az orvosok biztosan csak tévedtek, de úgy látszik hogy nem. Azóta sem sikerült, már megint megjött. Nagyon sajnálom a férjem, mert nagyon szeretem és nem akarom hogy miattam ne élhesse át az apaság szépségeit, de nekem a lombik nem menne. Túl gyenge vagyok. Már nincs lelki erőm semmihez. Annyira hittem, annyira pozitívan álltam eddig hozzá. Bíztam benne, hogy összejöhet, de most már látom hogy nem fog, főleg hogy betöltöttem a 37-et. Most már semmi esélyem...Csak olyan nehéz elhagyni azt akit szeretünk...de folyton ezen gondolkozom, hogy előbb-utóbb meg kell tennem. El kell hagynom, és adni neki egy esélyt, hogy ő legalább apa lehessen..:(
2023. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!