Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem szerint ez a megoldás!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szerint ez a megoldás!? (szex)

Figyelt kérdés

Rövid leszek. Férjem nem birja az ágyban sokáig hamar elmegy. Ez a "probléma" régóta fennt áll. Tegnap szintén ez történt és ilyenkor kellemetlen neki, magyarázkodik stb.


Kérdeztem tőle, hogy igy akkor mi lesz velem?


Erre ő: Feküdj le mással.


Mit gondoltok? Szerintetek ez mi? Alapból mindig féltékeny tipus volt, mostanában viszont olyan mintha nem lenne az. Hozzáteszem hogy én 28 vagyok ő 53.



2015. jún. 8. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Az hogy már nem vagy nő a számára, csak egy eszköz, akin keresztül orgazmust ér el.

Ilyen problémával mint neki van, szinte a férfinek több mint 3/4 része küzd, de az a férfi aki az adott nőt nem eszközként kezeli, mindig elsőként a nőre fordít gondot, és addig míg az ki nem elégül addig nem gondol magára. Miután tudja, hogy nem sokáig bírja.

2015. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartottam....
2015. jún. 8. 10:16
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ezért kell sok korosztályombeli nőknek 50-es pasas...:D Most nem azért, de mi a fészkes fenének mentél hozzá? Gondolom korábban is ilyen volt a pasi. Gyanítom, több a pénze, mint a szexuális kultúrája.
2015. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hozzámentem , mert szeretem...
2015. jún. 8. 10:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
és próbáltatok erre megoldást találni?
2015. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nincs megoldás. azt mondja, hogy annyira felizgul, hogy hamar eldurran. szerinte túl szép a látvány. na de ilyen duma, hogy akkor szexszeljek mással, pont egy olyantól aki régebben halál féltékeny volt, hacsak egy férfi az utcán köszönt nekem?! nem értem...
2015. jún. 8. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

és próbáltátok, hogy egymás után többször? vagy más pózban? esetleg sötétben?


hát nálunk az együttlét (előjátékkal) 1-1.5 óra, több pózban szoktuk és meg van a "gyenge pont", tudjuk melyik pózban izgató annyira a látvány, hogy lerövidítse az aktust...olyankor lassítok, pózt váltunk, megállunk...


szóval szerintem ez csak kifogás...mert ha tényleg akarnátok találnátok megoldást, hogy eltudja húzni...


persze lehetőség az ő "megoldása" is, ha nektek megfelelő...

de úgy tűnik ő nem akar érte tenni...

2015. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
6 Ez az ember nem őszinte veled, talán inkább el kéne beszélgetned vele.Nyiltan.
2015. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
miért nem őszinte szerinted? kifejtenéd bővebben?
2015. jún. 8. 11:22
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ha gyorsan elmegy, az egy dolog, viszont utána kielégít más módon? kézzel, szájjal? ha nem, na akkor az gáz tőle..


egyébként óvszer, lidokainos spray, akármi?

2015. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!