Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma? És mi a megoldás? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok együtt a vőlegényemmel. 2 éve járunk jegyben. De mostanság azt veszem észre h egyre csak távolodunk egymástól. Megemlítettem neki h nekem jobban esne ha többet ölelne, puszilna, stb. így spontán, úgy mint régen. Erre azt mondja h én sem. Jó ezt bevallom így van. Már nem vagyok szerelemes... :( és ez kihat az együttlétekre is... :( Már nem is dícsér csak nagyon ritkán. Egyre több a csönd köztünk. Kihűlt a láng és már szenvedély sincs.

Ezek után kezdem azt hinni, hogy van valakije,de soha nem találok semmit... Nagyon rossz ez és azt érzem h már ő sem szeret úgy ahogy kellene :(:(:( Úgy érzem h már csak a terhére vagyok.

Van egy közös albérletünk, én még nem kötöztem oda mert félig még a szüleimnél is lakom. Azt szeretné, hogy költözzek oda hozzá végleg, h minél többet lehessünk együtt. De ilyen viszonyok mellett nem szeretnék, mert nem érzem azt h szeret. :(


Szerintetek mit csináljak? Vkinek vmilyen ötlet? Nálatok is volt már így?



2015. márc. 4. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

8 év azért sok idő, főleg akkor, ha fiatalok vagytok, és tizenéves korotok óta vagytok együtt. Ha nem is mindeneddel, de megpróbálhatnál odaköltözni hozzá, két okból:

1., több közös programot tudnátok szervezni, több esélyetek lenne rendbe szedni a kettőtök kapcsolatát

2., ha nem működik, nem jöttök ki jól, tudni fogod, hogy tényleg nem érdemes tovább húzni az időt


Bármennyire boldog két ember, szeretik egymást, tervezik a házasságot, ha nem tudnak együtt élni, megette az egészet a fene. Hiába félsz az összeköltözéstől, bele kell menned, mert csak így derülhet ki, ha nyolc év után mégse passzoltok össze.

2015. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez felejtős.

Látszólag egyikőtök sem akar komolyan tenni valamit a kapcsolat érdekében, jobb ha szakítotok, mert nem igen lesz jobb már.

2015. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Az a távolodás lehet mind a kettőtök hibája, egyébként ha nem vagy szerelmes bele mért vagy vele??

Eltávolodtok egymástól ki is hat mindenre apró dologra is ne csodálkozz nem dicsér. Esetleg próbáljátok meg megbeszélni ezt azt egészet nyit napokkal ki hogyan látja ezt a kapcsolatot hogyan legyen tovább.

2015. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Igazii Nő vagy....érzed a problémád, szóvá is teszed, de ezen kívül semmit..majd a pasi megoldja.

Valamiért belefáradt a párod a kapcsolatba...ellaposodott, unalmassá vállt. 8 év nagyon hosszú idő, olyan kötődés alakult ki köztetek, hogy nagyon nehezen hagyjátok el egymást. Ha ez egy friss kapcsolat lenne már rég szakítottatok volna csak ezt nehéz bevallani!!!

Hogy mi a megoldás? Az hogy valamelyik félnek (mondjuk Neked)fel kell vállalni a kezdeményező szerepet és meg kell próbálni kimozdítani a kapcsolatotokat ebből a patt helyzetből!! Ha nem akarsz együtt élni vele akkor legyél őszinte és mond meg hogyan is érzel iránta,ne raboljátok egymás idejét.

37F

2015. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha szeretné, hogy odaköltözz de te még ezt sem vagy képes megtenni, akkor ő hogyan érezhetné, hogy szereted és vele akarsz lenni? ezek után ne csodálkozz, hogy ő sem közeledik annyira
2015. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Folyamatosan azzal jön, h keveset vagyunk együtt. De amikor hétvégén együtt vagyunk akkor is azzal meg el a legtöbb idő h mit csináljunk... annyira bírom h ennyire határozott :S A szüleim kapcsolata sem épp a legfényesebb... mivel az apám megcsalta az anyámat... :S És nagyon hanyagolja azóta is... Így most két tűz között vagyok :S Nem akarom h bárkinek is rossz legyen :S:(
2015. márc. 4. 12:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem érzem magam úgy h szeret úgy mint régen addig semmi érelme sztem. :(:(:(
2015. márc. 4. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
te is kitalálhatsz programot hétvégére nemcsak ő...te is meglepheted, te is kimutathatod mennyire szereted ne tőle várj már mindent...és ha ezek után sem fog ő semmit tenni akk van ok aggodalomra,addig nem....valamiért megkérte a kezed gondolom...
2015. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h mindig én mondok programot a hétvégére... leginkább én lepem meg, ő engem nagyon ritkán max. ünnepnapokon... 😥 És akkor most kinek kéne jobban figyelnie a kappcsolatra? 😢 Mindig smst küldök neki, közöpsségi oldalon írok neki.... Mostanság is kitaláltam h kuponozzunk, vagyis h én adok neku egy lapot amin az van pl. h masszázs és ezt bármikor beválthatja. Tehát ez egy olyan dolog amivel a kedvére járhatok. Van még itt pl.főzök amit szeretnél, csinálok vmi sütit,... meg erotikusabbak is... de ezeket sem akarja használni... mindta h majd őis csinál nekem ilyet... azóta sem kaptam és ő sem használt fel egyet sem. Sztem ez is olyan h segítené a kapcsolatunk javulását. Vagy nem?Kehet h nem kellett volna ilyet kitalálnom?
2015. márc. 4. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:

A szerelem 2 év alatt valóban elmúlik. Hogy mi veszi át a helyét, valami mélyebb, még meghittebb szeretet, vagy elsekélyesedett, kiürült látszatkapcsolat, az a két félen egyaránt múlik.

Az ember folyamatosan változik. Apránként, észrevétlenül, de nap mint nap. Ti láthatólag nem éltek együtt. Ilyen körülmények között szinte kizárt, hogy ez a változás azonos irányba történjen. Ergo, eltávolodtok egymástól. Közös célok, közös harcok híján szintén garantált a kapcsolat kiürese

2015. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!