Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne itt a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már több mint 3 hónapja kavarunk (le is feküdtünk, be is mutatott már a családjának, barátainak). Attól különbözik a mi "kapcsolatunk" egy 'normális' párkapcsolattól, hogy ő viszont nem-igazán szeretné megismerni az én családomat, ha pl kérdezi valamelyik haverja, hogy együtt vagyunk-e, arra az a válasza, hogy "nem". Mindig ír más lányoknak, meg ki tudja, hogy mennyire csajozik, amikor én nem vagyok ott, és csak a barátaival bulizik.. Sokszor olyanokat is mondott nekem, hogy "Leváltanálak egy jobbra, csak azért nem váltottalak még le, mert másnak nem kellek." Ezután napokig nem beszéltem vele, annyira rosszul estek ezek nekem, de ő addig keresett, amíg újra szóba nem álltam vele. Ezek után biztosra kéne vennem, hogy csak kihasznál, és nem érez irántam semmit.. De mégis, a mai napig nem vagyok abban biztos, hogy csak 'arra' kellek neki, nem akar semmi komolyabbat tőlem. Minden hétvégén együtt vagyunk (mivel csak akkor tudunk együtt lenni).. Ő hív el mindig. Átmegyünk hozzájuk, vagy elmegyünk az egyik haverjához.. Múltkor az egyik nap, mikor hívott, mondtam neki, hogy nem megyek, és teljesen ki volt rajta akadva, hogy mi az, hogy nem megyek.. Aztán végül is elmentem hozzá, akkor még anyukája is mondta, hogy nagyon mérges volt, hogy azt mondtam, hogy nem megyek. Volt, hogy mikor összevesztünk, arra jutottam a végén, hogy azt mondtam neki, hogy "Többet nem találkozunk, és elfelejthetsz!", ilyenkor mondta, hogy "jól van, akkor menj, és többet nem kereslek", aztán később, még aznap összefutottam vele, ott volt vele az anyuja is, aki odajött hozzám, (tudta, hogy összevesztünk), és mondta, hogy nagyon szeretné, ha eljönnék hozzájuk, én meg megkérdeztem őt is, aki csak búskomoran állt és nem szólt semmit. Aztán azt mondta, hogy "persze, hogy gyere", és akkor megölelt. Látszott rajta, hogy milyen rossz kedve volt attól, hogy összevesztünk. Később megmondtam neki, hogy nem normális, ami köztünk van, hogy olyan vagyok, mint a barátnője, de szinte senki nem tud róla, hogy köztünk van egyáltal valami.. És hogy ez gáz, hogy 3 hónapja ugyan az van, hogy nem vagyunk együtt, de mégis van köztünk valami.. Aztán amikor ezt elmondtam neki, elmesélte, hogy volt két komoly kapcsolata, ahol mindkét lány megcsalta őt, és nem akarja elsietni velem. Azt mondta, hogy szeretne együtt lenni velem, de én is csak olyan lánynak tűnök neki, mint a többi, aki csak "hisztizik", és végül én csalom meg őt. Pedig én nem ilyen vagyok. Szerintem az, ha úgy érzem, hogy elhanyagol, és elmondom neki, hogy ez rosszul esik, az nem hiszti. (Mert igen, most pl elhanyagolt engem, mert most 2 hétig nem tudtunk találkozni, és most, hogy tudtunk volna, mégis elment inkább a haverjával bulizni.) A haverjai azt mondják, hogy vannak érzései irántam, ezért kezd el mindig féltékenykedni, mikor pl odajön hozzám egy másik srác.. Megmondta, hogy ne beszéljek más fiúkkal, mert az rosszul esik neki. De nem értem miért, miután ő beszélget más lányokkal. Én nagyon szeretem őt.. De már úgy érzem, hogy nem bírom tovább ezt a helyzetet, de elengedni sem tudom őt.. Mit tegyek?

2015. jan. 21. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Wall of text...
2015. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fia...
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nina17 válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy bízhat benned, és szereted, de ez így nem mehet tovább... kérdezd meg, hogy ő szeret -e téged, SZERELMES -e. Ha igen, döntse el, hogy akar -e veled egy normális kapcsolatot, amit felvállal, és nem hanyagol el, vagy hagyjátok az egészet, mert ennek így nincs értelme.

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

2015. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az lesz, de szerintem azt fogja mondani, hogy erőltetem azt, hogy együtt legyünk.. Legalább is néhány hónapja ezt mondta. És tudja, hogy szeretem, mert egyértelmű. De megpróbálom még egyszer megbeszélni vele.

Én 18 éves vagyok, ő pedig 23.

2015. jan. 21. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Közted, kérdező, és egy guminő között az a különbség, hogy az utóbbi tisztában van vele, hogy csak szexre kell, és nem ír ki hülye kérdéseket a gyk-on.
2015. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!