Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a legjobb döntes? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntes? A férjemet a főnöke szeptembertől áthelyezné Németországba, én viszont szeretnék Budapesten élni.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, nagyon szeretjük egymást, gyerekünk még nincs (nekem sajna lehet nem is lehet vagy csak nagyon nehezen). Én a fővárosban nőttem fel, tanultam, dolgozok, építem a karrierem, én itt szeretek élni a szívem csücske város, bár sokat utazunk. A férjem viszont most kapta a hírt, hogy a főnöke áthelyezné szeptembertől Németországba, mert üresedés van. Határozatlan időre, nem csak X évre, lehet örökké dolgozhatna ott. Háromszor annyi pénzért, amennyit itthon keres. Természetesen tudja azt ő is, amit fent leírtam. Drága szive, azt mondta nekem, hogy tőlem függ, aláírja-e a szerződést.

Nem tudom mit tegyek? Nagyon szeretem őt, de szívem szerint maradnék. Olyan munkám van, amivel én is lazán elhelyezkedhetnék és én is többet keresnék, nyelveket jól beszélünk, ez alap (angolt, németet legalábbis mindketten). Ráadásul én a phd-t isnmost csinálom. Segítsetek!



2015. jún. 14. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd vissza a férjedet! Légy kemény vumen, aftercumi, aztán pá.
2015. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mumusan ***** válasza:
100%
Nem dönthetünk helyetted. De esetleg megoldás lehet hogy egy-két évre kimentem. Az még nem sok idő. Lehet hogy egycsapásra beleszeretsz a környezetedbe, és ott maradtok. Ha nem tetszik, akkor meg hazajöttök.
2015. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mumusan ***** válasza:
*kimentek
2015. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Ezt aztán tényleg nektek kell tudni és eldönteni, amúgy pedig Mumusan válasza.
2015. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy döntesz, lelkesítsd, érezze azt, hogy jól döntöttetek, ne legyenek benned sem tovább kételyek.
2015. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-2 ev nem a vilag vege, es mindkettotok karrierje szempontjabol is elonyos, ha voltatok mar kulfoldon.

Legfeljebb ha megunjatok, hazajottok.

2015. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azon kivul hogy a "szived csucske" a varos, mit veszithettek a kimentek?


Ha Budapestet birod szeretni, akkor sikerulni fog barmelyik tetszoleges europai nagyvarost is.


Arra azert figyeljetek oda hogy nehogy rosszabbul jarjatok. A megelhetesi koltsegeket alaposan at kell szamolni (es nem elhinni a sok meset hogy kulfoldon minden ugyanannyiba kerul)

2015. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amíg gyerek nincs, nyugodtan mennék, gyűjteném a pénzt is.

Persze, amilyen szerencséje úgy általában van az embernek, ahogy kimennél összejönne az a gyerek is, akire azt mondták, hogy nehezen fog.

És akkor már megérte kimenni, nem?


Biztos akkor is rád fogja bízni a férjed, hogy akkor már gyertek vissza, hogy a gyerek itthon nőjön föl.

Bár ezt azért meg kellene előre beszélni.

2015. jún. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek ki néhány évre. Sokat fogtok keresni, így gyakran hazalátogathatnátok Budapestre. Ha az ünnepeket, nyáron 1-2 hetet itt töltötök, nem lesz olyan vészes. Ha nem tudod megszokni, akkor pár év múlva visszajöttök, de legalább több pénzetek lesz és külföldi tapasztalatotok, ami a karrierépítésnél is jól jöhet.
2016. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak ketten vagytok, akkor csak annyit mondok, hogy az ember szinte észre se veszi külföldön élve, hogy hogyan ürül ki a szíve.

Ha van család vagy barátok is, még azokat is szépen lassan elveszíthetitek.


A baj az, hogy a lehetőséget én is elfogadnám, de a mai eszemmel már azt is tudom, hogy akkor tenném tönkre az életem.


Hallgass a szívedre.

2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!