Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki él házasság nélküli tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él házasság nélküli tartós kapcsolatban? Mennyi ideje vagytok együtt? Van különösebb oka, hogy nem házasodtatok? Fogtok házas életet élni, vagy ez, ki is van zárva?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 15:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%

Mi a parommal 3 eve vagyunk egyutt. Osszekoltozes lesz egy ev mulva utanna egy-ket ev es lagzi. A korunk miatt nem vagyunk meg hazasok :)

18/L 20,5/F

2015. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%

2,5 éve vagyunk együtt, nemsokára összeköltözünk. Remélhetőleg 1-2 éven belül összejön a pénz egy kis esküvőre.

19N-20F

2015. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
73%

Nyolc hónap, ebből négy hónapja együtt élünk. Ősszel esküvő lesz. Én (nő) nem erőltettem, de a párom szerint egy kapcsolatnak az a legfelső foka és szerinte igenis kell. Haccacáré nem lesz, attól végképp elzárkóztam.

Harminc fölöttiek vagyunk, nincs mire várnunk, gyereket akarunk hamarosan.

2015. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
Mi 3 éve élünk együtt. Soha nem éreztem úgy, hogy valaha férjhez akarnék menni, a párom ezt elfogadta. Én egyszerűen hülyeségnek tartom a házasságot. Házasság nélkül sem tennék egy lépést sem anélkül, akit szeretek, annak pedig nincs sok értelme, hogy már csak a papír tart össze, nem a szerelem. Minden jogi dolgot meg lehet oldani házasság nélkül, az sem érdekel, ha bonyolultabb (ami egyébként nincs így). A párkapcsolatom pont addig fog tartani, ameddig a házasságom tartana, nyilván bele sem kezdek, ha nem gondolom, hogy örökké, de az biztos, hogy nem a házasság hiányától megy tönkre, ha egyszer megtörténik.
2015. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
55%
30N 31F
2015. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
33%

házasélet alatt az összeköltözést vagy a szexet érted?:)


én azért éltem így pár évig, mert nem volt fontos a házasság, nem beszélve arról, hogy ijesztő és ellenszenves.

2015. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

13 éve élünk együtt házasság nélkül, élettársi kapcsolatban.

Van 2 gyermekünk is.

2015. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#6: bármi beleférhet.

2015. máj. 29. 15:34
 9/43 anonim ***** válasza:

5 éve együtt, ebből 2 együttélés. Majd összeházasodunk egyszer, ha gyereket akarunk, de egyikünknek sem ez a lényeg. Természetesen ha házasélet alatt a szexet érted, akkor azt élünk.


30N+38F

2015. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
70%

4-es

Végre egy értelmes hozzáállás.

Ma már a házasság sem tart örökké az az 1 papír meg nem ér meg annyi cicomát.


Ahhoz hogy 2 ember szeresse egymást nem kell papírral bizonyítani. Gyűrűt anélkül is adhat a másiknak az ember hogy összeházasodnának.

2015. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!