Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te hogy bünteted férjed, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy bünteted férjed, ha csúnyán összeveszek es ő leriba**oz?

Figyelt kérdés
Az este csúnyán osszevesztunk a férjemmel.van egy babank is, tehát nem válok.azaz, hogy ilyenkor mindig mindig en konyorgom h bekuljunk mert nem szeretem ha harag van köztünk.te hogy ered el h megbanja amiket mondott es ő kezdeményezzen.ilyenkor folyton csak elutasít.hűséges vagyok.ő volt az első es utolsó

2015. jún. 20. 12:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
22%

több lehetőség van:


- vond meg a szexet mondván hogy egy rib**ccal csak nem kéne lefeküdnie


- tedd féltékennyé, hogy lássa, milyen lenne ha rib**c lennél


- mond el az édesanyjának az ő füle hallatára, hogy mit mondott a kicsi fia, elszégyelli magát


vagy leülsz és megbeszéled vele, hogy még vita hevében sem hangozhat el ilyen a szájából úgy, hogy van egy kisbabátok. te anya vagy, ő pedig egy apa. egyszerűen ez nem fér bele. szerintem ha normális megérti.

2015. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%
#2-es: én vagyok az első hozzászóló és férfi. és kettőnk közül én legalább tudom, hogy milyen az amikor p*nával zsarolnak. :) nagyon rossz. ha lesz majd barátnőd megtudod.
2015. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ő majdnem megcsalt engem egy ku**aval mikor terhes voltam.akkor nagyon osszevesztunk es elmen egyel szobara részegen.elmondta es megbocsajtottam.az óta mintha kicserélték volna.még engem gyaláz.szerintem a bűntudata miatt.amúgy feltekennye könnyen tehetnem de az csak rosszabb lenne.annyira féltékeny az óta h sokszor nem bírom.biztos fel h visszaadom
2015. jún. 20. 12:36
 4/41 A kérdező kommentje:
Azért mondom h majdnem mert nem állt fel szegenykemnek mert sokat ivott
2015. jún. 20. 12:38
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Nektek nagyon kellett egy gyerek.......
2015. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
33%

akkor a féltékennyé tevés nem jó ötlet. valószínűleg a saját bűntudata és a rettegés, hogy visszakapja ezt ez mondatja vele ezeket a dolgokat.


egyébként abban biztos vagy, hogy nem állt fel neki? mármint nem lehet, hogy csak amiatt így mesélte el a sztorit, hogy ne legyen nagyobb baj belőle? mert akkor érthető lenne, hogy iszonyúan frusztrált, mert emészti belülről hogy nem a teljes igazságot mondta el.

2015. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt emberek vagytok elvileg. Ez olyan gyerekes viselkedés. Ha megbánja, megbánja. Nem büntetni kell, nem a gyereked, hogy te neveljed. Ha engem ilyen szóval illetne a párom, akkor átgondolnám, hogy megérdemelné azt, hogy együtt legyünk.
2015. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hát reménykedem :( de fogalmam sincs h szedhetnem ki belőle.szerintem nem fogja elmondani ha úgyis volt.amúgy egyik éjszaka álmában sírt amikor előzőleg errol faggattam.nem tudom.de hogy tudnám ravezetni arra h ne mondjon ilyeket es ő kezdeményezze a bocsánatkérést?
2015. jún. 20. 12:48
 9/41 anonim ***** válasza:
75%
"szegénykémnek"???? Azért te is érdekes figura vagy, hogy még sajnálod is, szegény szerencsétlen kis férjecskédet, amiért nem állt a cerkája, amikor meg akart csalni.
2015. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%
szerintem az, hogy kezdeményezzen bocsánatkérést, az a legkevesebb ebben a történetben, mert még az is lehet, hogy az egész kapcsolatotok egy hazugságon alapul. amíg erre megcsalós sztorira nem tesztek pontot, és nem derül ki a valódi igazság, addig őt nyomasztani fogja a hazugság ténye, és ingerült lesz, továbbra is lerib**coz, te meg életed végéig ezen a történeten fogod magad emészteni.
2015. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!