Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veletek is megesett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megesett, hogy elegetek volt mar a hazassagbol?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen és el is váltam, persze ez ennyire nem egyszerű.
2015. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neha 24 ev utan a hocipom tele es elegem van a ferjembol de ez mindig atmeneti dolog

szerencsere elmulik ha sokaig tart akkor regi kepeket nezegetek es eszembe jut milyen sok jo dolog tortent velunk kozossen.

2015. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze olyankor elvalok es megint ferjhez megyek, atlag 5 evente csinalok ilyeneket:-))
2015. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok házas, de 5 éve élek együtt a párommal(én vagyok a nő). Nagyon szeretem, de sokszor érzem azt, hogy sokkal jobb lenne egyedül élni. Ez nem az ő hibája, én sajnos eléggé magamnak való vagyok, nagyon nagy az igényem az egyedüllétre, saját térre/szabályokra. Próbálok kompromisszumokat kötni vele, ő nagyon ragaszkodó, néha sajnos úgy érzem, hogy megfolyt. Ez van, nem tudom mi lesz, volt már előtte komoly kapcsolatom és ott is ugyanezt éreztem, hogy nincs baj vele, szeretjük egymást, csak hagy legyek már egyedül(tönkre is tettem a kapcsolatot ezzel a hozzáállásommal sajnos).Ilyen téren eléggé el vagyok cseszve. :(
2015. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!