Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott házasságról?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne, hogy működhet, méghozzá a nők miatt. (Nem, nem vagyok hímsoviniszta) A férfiak talán igen, de a nők nem képesek érzelemmentes szexre.
2015. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tartom helyesnek,de két felnőtt (min30+ éves)ember között,nagyon ritka esetben akár működhet is.
2015. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szeretjuk tiszteljuk egymast,de mar nincs meg a jo szex. Hosszu ideje vagyunk egyutt, 15 eve. En vetettem eloszor fel az otletet a ferjwmnek. Persze nem biztos,hogy elni fog barmelyikunk is ezzel a lehetoseggel,de a lehetoseg is feldobhatja az eletunket kisse. Majd kiderul...
2015. jún. 28. 05:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a helyzetet,nem tűnik rossz megoldásnak,lehet hogy még fel is dobná a házasságot...
2015. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenesetre jobb mint a megcsalás,nincs hazudozás,bujkálás.

Sok esetben tényleg segíthet,egy kis adrenalint visz a hétköznapokba.

2015. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én így ismertem meg a férjemet.Az exével nyitott házasságban éltek(a feleség javaslatára) kb 6 hónapja működött amikor megismerkedtünk,aztán 4 hónap után szét is költöztek.Szóval,sztem nem működőképes a dolog,vagyis valahol azt jelzi,hogy a két ember már nem igazi társa egymásnak,együtt élnek,mert megszokták,és kényelmes dolog,de semmi több.
2015. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!