Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott házasságról?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 09:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Inkább akkor lennék egyedül,magányosan is akár.Szerintem elfogadhatatlan.

Vagy semmi,vagy normális,hű házasság.:)

2015. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 PearlDiver ***** válasza:
100%

Ha valakinek ez kell, hajrá... de gyereket ne vállaljon az ilyen házaspár.

Bár ha már itt tartunk, minek házasodnak össze, ha nyitott? Élettársi viszony is létezik.

2015. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

Abban élek.

Máshogy már nem élnék.

2015. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
undorító
2015. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A házasság két ember szövetsége. Mindegy, hogy egyházi vagy polgári szemszögből. Ebbe szerintem nem fér bele harmadik és negyedik. Akkor az nem házasság, hanem barátság, szexuális kapcsolat, haverság, de nem házasság. Ha végképp unalmas a szex és nincs már egyéb, ami felpörgesse a házasságot, az nagyon sajnálatos. A nyitott kapcsolatban előbb-utóbb valaki úgyis sérülne lelkileg és akkor meg amiatt lenne visszafordíthatatlan a baj. Legalábbis szerintem...
2015. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg nem idegen, kívülálló személyek véleménye számít. A párkapcsolat (házasság) két ember dolga, azt csinálnak benne, ami mindkettejüknek megfelelő és jó. Ha a házaspár mindkét tagja úgy érzi, hogy ők nyitott kapcsolatban akarnak lenni, akkor lelkük rajta, senkinek semmi köze hozzá. Ha így is fenn tudnak tartani egy működő kapcsolatot, akkor jó nekik.


Én személy szerint nem élnék ilyenben. De ez meg továbbra is az én magánügyem :D

2015. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Pótcselekvés. Kétféle nyitott házasság létezik:

1. Amikor nem nyitottnak indul a házasság, de nem tudnak/akarnak elválni, gazdasági érdekközösség köti össze a feleket, ezért a nyitott házasságot, mint "szükséges rossz"-at tekintik, hogy legalább valami esélyük legyen emberi kapcsolatokra.

2. Már eleve nyitott házasságnak indul, mert az egyik, vagy mindkét fél nem elégszik meg egyetlen partnerrel, nem tud tartósan érzelmileg és fizikailag kötődni egyvalakihez, ezért a kötődési problémák kezelése helyett egy maladaptív formát választ, racionalizálva, hogy ez neki jó. Pedig nem... kiégéshez, kiüresedéshez vezet hosszú távon. (Arról nem beszélve, hogy ha nagyon mélyre ásunk, akkor általában kiderül, hogy a partner nem is annyira nyitottházasság-párti, csak meg akar felelni a másik igényeinek, és ezért belemegy olyasvalamibe, amiben valójában nem is annyira érzi jól magát, csak megpróbál úgy tenni, mintha élvezné.)

2015. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Jómagam is szkeptikus vagyok e kérdésben.

Este szeretkezne a férj, mire a feleség: bocs, de már keféltem a Bélával, nincs kedvem.

A feleség szeretne egy bundát, mire a férj: bocs, de már vettem Marinak egy karkötőt. :D Szóval értitek!?

2015. febr. 5. 10:01
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

És van a 3. amikor X év után megbeszélik, hogy nincsen balhé ha történik "baleset", mert belefér. Közel sem ez a két variáció van amit felsoroltatok.


Utolsó: Mindent lehet csak ésszel. Én személy szerint nem tartok szeretőt és nem is fogok.

Ez úgy működik, (legalábbis nálunk) hogy ha van egy kivételes személy akivel izzik a levegő köztünk nem kell nemet mondani ha nem akarok.

Épp ezért nem is ipari méretű félre szexről van szó. Ami azt illeti aki ismer nagyon jól tudja ezt.


A nyitott házasságról úgy tudtok érdemben tájékozódni, hogy olyanokat kérdeztek akik élnek benne. Én nem össze vissza spekuláltok :)

2015. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről nem tudom elképzelni, hogy ilyenben éljek, viszont nem ítélkezem azok fölött akik ezt teszik, és szerintem másnak sincs ehhez joga. Megállapítom, hogy nem nekem való dolog, de attól lehet, hogy másoknak igenis így jó, így szép az élet. Nincs ezzel semmi gond addig a pontig amíg nem akar engem is meggyőzni arról, hogy márpedig nekem is így kellene élnem. Mindenkinek magánügye, személy szerint úgy gondolom, hogy ugyanúgy lehet jó és rossz egy házasság így is, nem ezen fog múlni...
2015. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!