Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátommal 4 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk. Sajnos elég sok problémánk van, folyamatosan kérem h változzon meg, legyünk normális család. elég sok mindent eltűrtem neki én is és a szüleim is de már nem bírom.... Nem tudok vele szakítani, holott ez lenne a legjobb megoldás. Mindig bedőlök neki, mert szeretem. Most megmondtam neki, hogy mivel én nem vagyok elég erős ahhoz, hogy pontot tegyek ennek a végére, ha másképp nem megy "megcsalom". Tudom hogy ezt úgysem bocsájtaná meg, és így már nem kellenék neki. Ez lenne a cél.



Röviden ennyi, de kérdezzetek a részletekről mire vagytok kíváncsiak.


2013. máj. 18. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Háténeztmár ténylegnemértem.


Én biztos össze vissza megpróbálnám megbeszélni a dolgokat, aztán ha beleuntam, felfogta a csöpp agyam, hogy nem fog menni, akkor lelépek.

2013. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne légy punci. Végy erőt magadon és dobd ki! Sokkal tisztességesebb. Főleg ha van gyermeketek is.
2013. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem viselné el hogy megcsalod, akkor inkább ne tedd, mert ha megteszed akkor abból vmi bajod is lehet. Pl megver
2013. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

inkább legyél erős,de gerinctelen ne. a lányod apját megcsalnád?

ami nem megy,azt nem kell erőltetni,ha magától nem változik,akkor fejre állhatsz,akkor sem fog

2013. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
100000x beszéltem már vele, kértem hogy változzon meg legalább a kislányunk miatt.... dolgozni se nagyon hajlandó,mindig a jó munkára vár. Mondtam neki hogy akinek gyerek van még a wc pucolást is elvállalja ha nincs más. Énis elvállaltam minden sz*rt amig nem lett jobb munkahelyem. Pedig elhiheti hogy nekemsem volt leányálom gyorsétteremben csicskáskodtam. De megcsináltam mert kelett a pénz.
2013. máj. 18. 13:23
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem ebben a helyzetben nem megcsalás ezért is irtam így : "megcsalás". Mivel közöltem vele. együtt nem élünk már, mert anyukám kidobta itthonról. (megkértem hogy küldje el..)
2013. máj. 18. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ilyenkor kell rájönni, hogy milyen a párunk, hanem a gyerekvállalás előtt. Hahó, nem szerezni kell egy párt, gyereket szülni, aztán ELVÁRNI tőle, hogy változzon meg. Olyan emberrel kell lenni, akit nem kell megváltoztatni, mert el tudod fogadni. Ezek után a te bajod.... Megszoksz vagy megszöksz, de nem gondolom hogy a megcsalás lenne a magoldás. Nem igaz hogy neked sincs több eszed....
2013. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ilyen. mikor terhes lettem nagyon örült azt akarta hogy mindenképp szüljem meg. Dolgozott rendesen, együtt vásároltunk a kicsinek, minden oké volt amíg a volt munkahelyéről el nem küldték. Azóta mint aki kicseréltek.
2013. máj. 18. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele és beszéld meg vele,de úgy,hogy konkrétan kimondod,hogy ez az utolsó esély.
2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmultak az érzelmek. ez 3 év után szokot egy szerelemért felelős hormon bomlási ideje miat eémulni.

Nem fog megváltozni megha agresziv nem csak rád jelent veszéjt hanem a gyerekre is. Viszont nehét mellót találni az tény.

Hagyd az a legjob megoldás. Ha jolnézel ki és kőzel laksz hozám vellem megcsalhatod nyugotan még a felvételt rola is elkudhetjuk imélben neki. na akor biztos sikerülne megszabadulnod tőle.

2013. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!