Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem vissza akart fordulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem vissza akart fordulni a Balaton felől, mert fájt a fejem, mérges rám, mert csendben ülve próbáltam tűrni a fájdalmat, jogos a haragja?

Figyelt kérdés

Migrénem előjeleként már este éreztem a szokásos egy- két késszúrásszerű nyílalást a szemem alatt, emiatt raktam is be gyógyszert bőven.

Reggel hányinger és a szokásos féloldali fejfájás.

A gyerekek viszont nagyon várták, hogy menjünk, mivel egészségügyben dolgozom és nyáron nem nagyon lesz szabi, mert nem vagyunk elegen, ritka az is ha hétvégén otthon vagyok lehet, hogy többé nem juthatunk le. Így hát bevettem a gyógyszert és csendben szenvedve igyekeztem leplezni fájdalmas állapotomat.

Férjemnek feltűnt, hogy máskor milyen boldogan utazunk, most pedig csak csendben ülök... írtózatos haragra gerjedt, hogy én elrontom az ő napját, mert ha nem javulok a gyerekekkel ő bajlódhat egyedül.

Lehúzódott az út szélére és haza akart fordulni miután féluton jártunk és már 60 km-t megtettünk.

Alig tudtam lebeszélni a visszafordulásról, hogyha már a gyerekek ennyire várták vissza ne forduljon.

:'(


2015. júl. 5. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon megértő,és rendes férjed van,igazi mintaférj,pfff...
2015. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha ilyen feleségem lenne, mint te, már nem lenne az. Pfff.
2015. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Tehát most ÚTKÖZBEN ezt gyorsan kiírtad a net-re:D


Legalább egy kicsit lenne életszerűbb a KAMU kérdésed.

2015. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu, Fonyódon vagyunk, Fenyvesre tartunk.
2015. júl. 5. 09:06
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez ilyen agybaj a férfiaknál, hogy berágnak, ha valami nem úgy megy, mint ahogy tervezték.


Te nem tehetsz semmiről, a férjed viszont egy tapló.


Megpróbálhatnál később beszélni vele, kérdezd meg neki hogy esne, ha segítség, törődés helyett inkább megharagudnál rá mert fájni mer valamije. Lehet elgondolkodik, hogy nem a legjobb utat választotta.

2015. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
A férjed egy idióta
2015. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld vele négyszemközt megbeszélni, semmiképp ne a gyerekek előtt.
2015. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kálváriánk folytatódik... én jobban lettem a gyógyszerzől úsztam, élvezettel lebegtem a vizen a gyerekekkel, férjem viszont be sem jött a vízbe pedig már pár órája itt vagyunk :( . Felöltözve sms- zik valakivel már jóideje.

Mit csináljak vele, hogy jobb kedve legyen?

2015. júl. 5. 11:26
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Te pedig ott telefonozol a vízben? Jó kis családregény lesz ebből! :)
2015. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó nyilván nem, közben rájöttem, de akkor is jó a story.
2015. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!