Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés óta távolodik tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés óta távolodik tőlem a férjem. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem. Nagyon jó apa, a terhesség alatt is végig mindenben lehetett rá számítani, és azóta is bármit megtesz a babáért. Öleli, babusgatja, nagyon szereti, mindent rá lehet bízni, a családi életünk nagyon jól működik.

De.. Kettőnk között viszont egyre kevesebb a gyengédség, intimitás, és ez azóta kezdődött, hogy elkezdett nőni a pocakom. Férfiként nyilván nehéz az új helyzethez alkalmazkodni, először a nagy pocakú feleség, majd pedig látni kibújni a babát, biztos nem egyszerű érzéseket kelt. Nekem viszont szükségem lenne arra, hogy szeretgessenek, kívánjanak, és ne csak a baba anyukája legyek, hanem feleség is. Sokszor beszéltünk a férjemmel erről, azt mondta ez nem könnyű, idő kell ahhoz, hogy minden a régi legyen. Csak hogy ő olyan fajta, hogy ha valamivel minél tovább vár, annál nehezebben veszi rá magát. Ezt már most érzem. Néha már akkor furcsán érzi magát, ha elkezd simogatni, és inkább abba is hagyja (néha el sem kezdi). Ha én kezdeményezek, általában finoman, de elutasító. Emiatt sokszor voltam már rosszkedvű (néha mérges, néha kedvtelen), és sírdogáltam is, de nem tudom mennyire jogosak az érzéseim.

Legyek türelmes és megértő, vagy mondogassam, hogy nekem szükségem lenne arra, hogy érezzem, hogy szeret?


2015. ápr. 29. 13:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Legyél türelmes és megértő - kicsit nagyobb a bébi, elmentek kettesben pár órára, újra egymásra találtok. A gyerek születésekor 3 születés van: egy apa, egy anya egy gyerek születik. És bele kell nőni ebbe az új születésbe.
2015. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Azért az jó lett volna, ha nem látja kibújni a gyereket.
2015. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Bence_ ***** válasza:
100%
Mit mond mi van veled?
2015. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem komolyan le kellene ülnöd és beszélned vele. Akár párterápiára is elmehetnétek.
2015. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
45%
ezért nem jó az apás szülés, sokan megundorodnak ilyenkor a feleségüktől.
2015. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
Innentől kezdve a gyerek anyja vagy, nem a nő, akit megkíván. Sajnálatos.
2015. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
21%

Ennek egyáltalán nem kellene így lennie.Szerintem már csak az anyát látja benned,és nem a nőt.

Lehet nem ártana kicsit féltékennyé tenni vagy kimozdulni barátőkkel.Tudom,tudom csecsemő mellől,hogy jut ilyen az eszembe,de talán akkor észbe kapna kicsit...

2015. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Onnantól kezdve, hogy valakit nem kívánsz, lehet féltékennyé tenni. Csak a kutyát nem fogja érdekelni.
2015. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem kellett volna látnia, ahogy kibújt, bár a család, és a gyerek szempontjából nagyon szép emlék, ahogy végig ott volt és segített. Fogta a kezem, és azóta is sokszor meséli büszkén, hogy ott volt, látta és segített. Sőt, ő szólt hozzá így először. Így én nem hiszem, hogy ez egy akkora trauma egy férfinek.


Próbáltam, még reagál arra, ha csinosan lépek ki az utcára nélküle, tehát nincs veszve minden.. :) És voltunk is együtt, nem konkrétan azzal van a gond, hogy hozzám sem ér úgy.

2015. ápr. 29. 13:45
 10/32 A kérdező kommentje:
...inkább a minőséggel lenne a gond.
2015. ápr. 29. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!