Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még itt valaki, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki nem lehet együtt azzal, akit szeret? Mi az oka? Mit csinálsz, hogy elviselhetöbb legyen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, mert külföldön van.

Gyűjtöm az erőt, hogy lezárjam és elfelejtsem.

2015. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen ! Az oka , hogy egy hete ment vissza külföldre dolgozni . Hiányzik veszettül .. De ez van . Értünk húzza az igát , hogy minél előbb ki költözhessünk mi is utána a gyerekünkkel ! Számolom a napokat , minden nappal közelebb kerülünk a viszontlátás hoz , jelenleg mar csak 3 hét , azaz 21 nap .. :)
2015. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nalam ez volt a helyzet fel evig, aztan rajottem h valojaban semmit nem tettem azert h egyutt legyunk, rendesen meg sem probaltam, igyhat ma a barataim tanacsara bejeloltem ot egy kozossegi oldalon😄😄😄Azt hogy mi leez meg nem tudom, de legalabb mar megprobaltam😄
2015. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is. Azért, mert ő eldobott magától. Igyekszem minél töb időt barátokkal tölteni meg szórakozni, addig sem gondolok rá.
2015. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*több
2015. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ja. és állítom ez az egyik legszarabb része az életnek. Habár ez emberfüggő, meg a szeretet mértékétől és fajtájától is függ. Még egyelőre nem tudom mi a megoldás az enyhítésére,azok amiket olvastam,nem nagyon jottek be.
2015. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
De talán amit mostanában tapasztalok, az a társaságban levés,ami leköt. 22/F
2015. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Igen, mert hetero. Dehát van ilyen, próbálom elfelejteni 😊

17/L

2015. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sopron - Székesfehérvár a táv. Én soproni, a férfit, akit 6 éve szeretek, székesfehérvári. Idén 7 éve, hogy belevagyok zúgva, de még egyszer sem találkoztunk ... Ennyi idő alatt egyikünk sem volt képes arra, hogy megtegyük ezt a távot. ( Más férfiak pedig ennél nagyobb távokat tesznek meg a párjukért, 3 hónap után is , akár :\ )


Mindketten baromi sokat bántottuk egymást, én léptem le, mert nem bírtam. Megpróbálom elfelejteni, de baromi nehéz. Nagyon sokszor fáj utána a szívem, de tudom, hogy ez egy talpig reménytelen kapcsolat.

2015. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Külföld.

Ez van, próbálok továbblépni.

2015. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!