Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak a pénz miatt akar elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a pénz miatt akar elvenni? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve együtt élünk, 7 éve ismerem, azóta egy pár hónap kivételével együtt is vagyunk folyamatosan, az a pár hónap 4 éve volt, 4 éve jó a kapcsolat, szeretjük egymást. Most bejelentette, hogy majd kérjünk időpontot a házassághoz, és házasodjunk az adókedvezmény miatt. Kicsit kiakadtam, tudja, hogy én is szeretnék házasodni majd, vagy eljegyzést, de én úgy rendesen, nem ilyen kapkodva. Nem kéne párizsi eljegyzés, de legalább megkérhetne előbb, és utána a házasságkötés. Vagy most én reagálom túl? Elvileg anyagi gondjaink nem voltak, csak most vannak kisebb gondjaink, de az a kevés pénz nem ide, nem oda szerintem. Annyira hirtelen jött, hogy telefonba bemondja, hogy jövőhéten kérjünk időpontot...Volt már arról szó, hogy házasodunk, meg az adókedvezményről is, de én azt hittem legalább eljegyez. 27 éves, szal sietni sem kellene nekünk.
2015. márc. 4. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
29%
Igen....szereteért nem adnak kenyeret,áramot,vizet...s atöbbit még meg sem említem :(((
2015. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Az azért erős túlzás, hogy a pénzért. Amikor elolvastam a kérdést, azt hittem, milliomos lány vagy 😊. Azt hiszem, fejenként 5e ft-ot jelent, ugye? Az azért nem akkora pénz, hogy csak ezért elvegyen. Persze, hogy rosszul esik, azt mondd meg neki, hogy te nem ilyen lánykérésről álmodoztál és rosszul esik.
2015. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ő egy ilyen tipusú férfi, nem körítette túl. Láss mögé:)

Eddig az volt, hogy nem kért meg, megost meg feldobta , de nem úgy, ahogy a filmekben, vagy a barátok mesélték. Ilyen is van.


Egyébként az én párom meg nem akar megkérni, mert fél, hogy nagy esküvő lenne és neki ez nem lenne komfortos. Most a házvásárlásnál megint agyalhatok, hogy lesz a lakáshitel, meg hogy lesz a tulajdoni lap stb. Mert még nem találta ki, mi lenne rá elég "indok" részéről, hogy kibírja ezt a kis kényelmetlenséget, hogy a szülőket összehívni...

Ja, van lakásunk, vannak gyerekeink, van autónk, csak ugye vagy az ő nevén, vagy az enyémen és sokszor egyszerűbb mindent úgy kezelni, hogy egyedülálló vagyok :)


Szerintem ne akadj fel ezen a formán nagyon, furák a ffiak.

2015. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Mi sajna lemaradtunk erről, mert -hogy rohadjanak meg!- csak az idén házasodókat érinti. :/

Különben egy esküvő árával számolva, nem igen éri meg a kedvezmény.

2015. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Ez nagyon gáz. Tuti nemet mondanék egy ilyen "gáláns" ajánlatra. Milyen férfiak vannak, eszem megáll.
2015. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Le kellene ülni és ezt megbeszélni. De én így ebben a formában egyszerűen nemet mondanék. Nem is fejenként, hanem páronként jár az az 5 ezer forint, ennyi pénzért nem áldoznám be azt, hogy normális esküvőnk legyen.
2015. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 viktorvarga ***** válasza:
17%
nem a mesébe vagy
2015. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Az én barátnőmet is az adokedvezmeny miatt vette el a párja. Igaz, ők Németországban élnek. Ott egy picit több pénzről van szó.
2015. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Durva, én nemet mondanék.
2015. márc. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg igenis minden pasi tudja, hogy a nők milyen lánykérésre várnak és igenis megpróbálhatnák ezt teljesíteni is. Nem arra gondolok, hogy valami drága helyen stb. De bakker, ha valakit szeretünk, akkor legalább neki örömet okozva és romantikusank kérünk kezet, nem így.
2015. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!