Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Stresszes időszak az anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszes időszak az anyagiak miatt? Ti ezt hogy kezeltétek/kezelitek?

Figyelt kérdés

Sokat stresszelünk az anyagiak miatt, főleg én. Már napi szinten eszembe jut és úgy érzem nem tudom elengedni magam és emiatt nem tudok 100%-ig boldog lenni, pedig egy csodálatos férjem van és nagyon szeretjük egymást. Egyébként a házasságunkban semmi probléma nincsen és nem szeretném ha az anyagiak tennék tönkre.


Mit tanácsoltok?


2015. júl. 31. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem, én is nagyon rá tudok stresszelni, ha hónap végén már számolgatni kell minden fillért... sajnos az anyagiak nagyon meg tudják mérgezni a hétköznapokat. Mindenesetre nagyon törekszem rá, hogy a lehető legritkábban legyen ilyen, igyekszem spórolni, amin csak lehet, és minden pluszmunkát bevállalok, ami még nem megy a mindennapok rovására. Így fokozatosan javult a helyzet, és egyre ritkábban kell stresszelni.
2015. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt ilyen idoszakunk, feszultebb volt a hangulat, folt, hogy egymason vezettuk le es ez nagy hiba. Ha a hazassagotok jo, tamogato felre lelhetsz benne ebben a helyzetben. Nyugodtan uljetek le es mond el neki mi bant, es kerd meg, ha ilyen van nyugtasson meg, mert neked arra van szukseged. Sokat segit a nehez helyzteteken, ha van egy tamaszunk, aki megnyugtat.
2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen időszakunk, és hogy ne ezen járjon az agyam állandóan, pótcselekvésként elkezdtem olvasni, kötni, keresztrejtvényt fejteni. Így aránylag csökkent bennem a feszültség, kevésbé voltam ingerült, mert másra kellett koncentrálnom. Nagyjából sikerült is. Persze, minden fizetéskor nagyon alapos és szigorú beosztást készítettem, hogy miből mennyit kell venni, mit főzök, hogy a legtöbbet hogyan tudunk spórolni. Nagyjából sikerült is ehhez tartanunk magunkat, de egy nagyon nehéz időszaka volt az életünknek. Én vagyok a hisztisebb, könnyebben kiborultam mindenen, ezért is volt jó, hogy kikapcsolódásnak olvastam, vagy a szemeket számoltam a kötésen. A férj amit tudott túlórát bevállalt, én meg a nagyon költségtakarékos háztartást vezettem, és mindenen spóroltam.
2015. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Spóroljatok, ahol csak tudtok. Én például a kajával kezdtem el okosan gazdálkodni, azelőtt hóvégére elúszott minden lóvém, most meg még a fele megvan.
2015. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!