Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem vagytok boldogok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagytok boldogok a házasságotokban, elválnátok úgy, hogy van 3 kicsi gyereketek?

Figyelt kérdés
Vagy a gyerekek miatt együtt maradnátok?
2015. aug. 8. 09:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem házasodtunk meg, de 2 gyerek után sem tudok lelépni.

Én tuti nem :(

2015. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint te sem vagy boldog.
2015. aug. 8. 09:34
 3/27 anonim ***** válasza:
19%

A nagy többség nem boldog a házasságban, ez tény. Ezért is tartanak sokan szeretőt. Rengetegen csak a gyerek miatt maradnak együtt.

De ezt előre is lehet tudni, hogy a boldogság mulandó, és előbb-utóbb elmúlik, s marad a nyakamon a nő és a család. Többen ezt tudván meg sem házasodnak, maradnak szinglik, minden teher nélkül.

2015. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.....erre nincs jó válasz.

Ha a válás mellett döntesz, akkor bevállalod azt, hogy egy jó időre egyedül maradsz,mert nagyon nehezen találsz olyan férfit, aki bevállalja más gyerekeinek felnevelését. Nem tudom milyen anyagi körülménye között éltek, de egy válás komoly anyagi áldozatokkal jár, főleg akkor, ha a szülök nem tudnak támogatni....nem tudod, hogy a férjed hogyan fogja a szakítást kezelni.

Sok Nő beleugrik látatlanba, mert nem érzi magát elég "boldognak", csak később döbben rá, hogy eldobott valami közepesen jót a nagy semmiért.

Persze, ha a házasság tényleg romokban hever és mindkét fél menekülne belőle az egészen más helyzet, de itt nem erről van szó, ha jól értem...csak hiányzik valami plusz. Ismerek olyan házaspárt akik nyitottak kifelé, fenntartják a látszatot, segítik egymást, de szexuálisan már másnál keresik a boldogságot.

37F

2015. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

De egyébként se a szingli, sem a családos állapot nem ad teljességet. A családosok a szingliket irigylik, a szinglik meg a családosokat, hogy van gyerekük.

Nincs boldogság a földön sehogy sem.

A 3 gyerek miatt áldozatot kell hoznod, s együtt maradni a pároddal.

2015. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy boldog a házasságodban, akkor miért van három kicsi gyerek?
2015. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Feltételes módban van a kérdés, így könnyű dumálni, hogy nem vagyok házas, nincsenek gyerekek, de: Amennyi nehézségen, boldogtalanságon átmentem, azután már egy ilyen miatt nem változtatnék, simán kibírnám. A gyerekek érdekében pláne! El is ítélem azokat, akik válnak és ott a gyerek. Főleg azért ítélem el, mert én is egy olyan kapcsolatból születtem, ami ha normális kapcsolat lett volna, valószínűleg nem kellett volna életem első 40 évét szenvedéssel tölteni. Ennyit erről, jól gondoljátok meg, tönkre akarjátok-e tenni a gyerek életét a saját boldogságotok miatt.
2015. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ami hiányzik,ami miatt boldogtalan vagy,arról beszéltél már a férjeddel? Nincs megoldás?
2015. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekek is érzik ám, hogy nincs minden rendben. Szerintem a gyerekeknek azzal tesznek a legjobbat a szüleik, ha boldogok! A frusztált szülő a gyerekeivel is türelmetlen, és olyan mintát nyújt nekik, amit tudatosan biztosan nem tenne!

Mindenesetre én először a házasság megjavításával próbálkoznék, de ha nem sikerül, akkor a válás híve vagyok. (Én is elváltam, és utána - némi szünet után - olyan kapcsolatom lett, amiről álmodni sem mertem volna!)

2015. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

65%-os , a gyerek nem hulye, leesik neki ha anyu-apu boldogtalan es csak marjak egymast es undorodnak egymas erintesetol is. Az ilyet soha nem jo latni, atelni, rengeteg gyerek szendved ettol. Szoval te , csak ne itelj el senkit , emiatt.

(Nem vagyok hazas)

2015. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!