Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Otthon lévő feleségek, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lévő feleségek, mivel töltitek az időtőket?

Figyelt kérdés
Most ne azok írjanak, akik otthonról dolgoznak, vállalkozást vezetnek, vagy babával vannak otthon, hanem akik csak úgy.
2015. aug. 8. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
én edzeni járok, takarítok, főzök a gyerekekre, sütök (minden nap van sütemény és friss étel az asztalon) és ezerrel keresem az új munkámat :)
2015. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

még tanulok, de éppen szünet van, ez kb 2-2,5 hónap.

edzek,sütök, olvasok, varrok, play station, barátokkal talalkozom, átmegyek a szüleimhez

2015. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Èn csak azèrt vagyok itthon, mert a 4 gyerekünk elèg beteges, plusz 3 tartós beteg, ès hetente itthon vannak a suliból, oviból. De nem okoz anyagi gondot. Cserèbe vezetem a háztartást, èpp szobát festek, szerelőket hajtok fel, èpp most is. Emellett itthonról dolgozok alkalmankènt.
2015. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iskola időben:Reggel-suli a gyereknek,aztán bevásárlás,ha van csekkfizetés,ügyintézés,aztán haza,kis gépezés,közben mosógép bepakolás,lakás rendbe tétele,mosogatás,közben főzés,aztán irány a suli,gyerek haza,ebédeltetés,beszélgetés,aztán megjön a nagy,annak ebéd,pletyi,aztán tanulás a kicsivel,tv-lapi,majd jön a férjem,együtt vacsizunk.

Ha takarítani való van,azt még délelőtt szoktam csinálni,aztán délutánra még van a kicsinek hetente 1x-2x iskolai programja.

Nyári szünet :Kb ugyanez csak a sulis programok nélkül.

2015. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor sokáig munkát kerestem, akkor voltam otthon.


-házimunka

-kert

-olvasás

-hobbi

-álláskeresés a neten

-honfoglalóval játszottam

-főzés

-torna, edzés

- mikor ettem, megnéztem 1 részt az épp aktuális sorozatból amit néztem.


Észre sem vettem és elment az egész nap. Sose értettem azokat akik otthon unatkoznak. Igazság szerint amióta dolgozom, azóta is csinálom ezeket, csak sokkal kevesebb időm van rá.

2015. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!