Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
38%
Irigylik. Ilyen egyszerű.
2014. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 anonim ***** válasza:
32%
Irigylik. Még azt is, aki ön hibáján kívül munkanélküli, még is hozza a sors felé, hogy nem döglik éhen. Nem eltartják, nem is élősködik, aztán jönnek afelé is, hogy munkakerülő stb. Szóval irigylik és, mert az emberek marhára szeretnek vádaskodni, no meg beleütni az orrukat mások dolgába!
2014. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 anonim ***** válasza:
79%

Jaj ez már megint egy kamu kérdés.

"pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel"

Sok embernek mondjuk sikerül ez már férjhezmenetel előtt is.

2014. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
58%

Találtál egy pénzes pasit, aki eltart/kitart.

Erre vagy olyan büszke??!

Én speciel elzavarnálak dolgozni, hogy a lábad sem érné a földet!!!


Lehet lepontozni.

2014. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Lehet, hogy a sok ember olyan szerencsés volt, hogy a szülei ki tudták neki fizetni azt az egyetemet, ami érdekelte.

2014. aug. 21. 18:59
 6/136 A kérdező kommentje:
Megtennéd, hogy utánanéznél, mit takar a "kitartott nő" kifejezés, és csak azután használnád?
2014. aug. 21. 19:00
 7/136 anonim ***** válasza:
84%
Nem irigylek és nem nézek le senkit. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lehet valaki annyira felelőtlen, hogy egy másik embertől függ az élete. Nincs se megtakarítása, se tb, se nyugdíj, se semmi ha esetleg külön válnának, mert ki tudja, mi történik a jövőben. Plusz, nem tudnám úgy leélni az életemet, hogy egész nap otthon legyek, ne legyen értelmes társaságom, ne tudjak olyan dolgokat csinálni, amik megmozgatják az agyamat, ami kihívást jelent számomra. Én most igyekszem megszerezni a diplomámat és utána elhelyezkedni álmaim munkájában.
2014. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
98%
Biztos azért nézik le őket, mert irigyek rájuk a kényelmes életük miatt. Én személy szerint bírom elképzelni, hogy tud valaki ennyire más embertől függeni. Az érthető ha valaki munkanélküli vagy gyermeket nevel és azért van otthon, de hogy csak "spontán" legyek háztartásbeli hát azt nem. Az szerintem jobb ha van saját munkád saját fizetésed amiből félre tudsz tenni és megvan az a biztonságérzet. Mert az előzőnek teljesen igaza van, akármi lehet a jövőben.
2014. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy ez 99 %-ban csak a nőknek fordul meg a fejében, hogy otthon maradjon. Nem tudom mit szólna egy nő, ha azt mondaná a férje, hogy Figyi má, te eleget keresel, elélünk belőle ketten, én meg itthon elleszek, és azt csinálok, amit szeretek, yo??

Egyből azt mondanák rá, hogy lusta, semmirekellő, naplopó!

2014. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 A kérdező kommentje:
Apukám 4 évig volt otthon, mert nem akart dolgozni, tehát ilyen is van.
2014. aug. 21. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!