Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudod ha megcsalnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod ha megcsalnak?

Figyelt kérdés
Kerlek csak akkor valaszolj ha voltal mar ugy h ezen gondolkodnod kellett. Ha igy volt miert jott a gondolat? Mik voltak az elozmenyek es vegul hogy alakult? Olyan van hogy ok nelkul erzi az ember? Ot ev hazassag es nyolc ev egyuttlet ket gyerek..ha ez szamit valamit a kerdesben :/
2015. aug. 28. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Más a pi-aszag!
2015. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérzés a nők,megváltozott otthon vagy sokkal jóbb kedvű vagy ellenkezőleg.Szexuális élet csökken bagy éppen hohy.kifeszített magáért nehogy feltűnést keltsen. Fe ezer ilyen jelek lehetnek,nem engedi hogy a teljes feled,ovszer feltűnő lehet ha nem használtok és mégis tart magánál.Később ér haza a melóból mert defektet kap heti 2* igen jelekre gondoltál.
2015. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem annyi volt, h belenéztem a táskájába (sosem szoktam, valszeg ösztön volt), és találtam benne egy doboz kondomot, amiben csak kettő volt három helyett. Meg furcsa viselkedés, érthetetlen változások.

Amikor meg én léptem félre, akkor rákérdezett, hogy van-e valakim. Tehát megérzésen alapul.

2015. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felek h bebeszelem mert nem tudok bizni...(adott ra okot sajnos de akkor tul tettuk magunkat rajta..en meg azota is csak probalom nem mindenben azt latni de egyszeruen nem megy....... :( es emiatt szenvedek..) de elvesziteni se szeretnem. Nem tudom en vagyok tul bizalmatlan es megbocsajtasra keptelen(meg ha azt is mondtam magamban) vagy tenyleg jol erzem e.... Ez valami szornyu erzes..es nagyon nehez vele egyutt elnem es magamban tartanom..bar igyekszem. De mindig jon valami amiben azt latom vagy erzem..
2015. aug. 28. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Onnan lehet rájönni, hogyha kettőtök kapcsolatában valami kettőtöktől függetlenül változik. Például egy szép együtt töltött hétvége után, amikor azt hiszed minden rendben, amikor legközelebb hazaér ingerült, vagy csak szótlan, vagy ok nélkül intrikussá válik. Ezekből rögtön lehet érezni, hogy valaki külső személy hat a legbelső világotokra.
2015. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. szept. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!