Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél rá, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél rá, hogy megcsalnak és mik voltak a jelek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobilját nézegeti, amikor egyedül van, titokzatosan beszél, másik pasival találom az ágyban...
2015. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak : A harmadiknál már én is gyanakodnék ...
2015. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondta.
2015. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtutibb jele az egyre ritkuló szex. Amikor én voltam ilyen cipőben, a heti 3-4 alkalomból havi 2 nagyon szar alkalom lett.


Gondolom ebből látszik, hogy a szex minősége is jelentősen megromlott.

2015. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik jele az lehet mikor a szexet nem ugyanúgy èlvezi az illetö ès azt èszreveszi a megcsalt fèl. Nálunk ez volt a lebuktató. Már nem tudtam átadni magam az èlvezetnek úgy mint règen mert a szeretöm járt a fejembe ès èszrevette a párom hogy nem èlvezem vele a szexet.
2015. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ano az volt, hogy a volt barátnőm reggel 10-re járt koncertekre, amik klubokban voltak (ugye ezek éjszaka szoktak általában üzemelni). Erre rá is kérdeztem, azt mondta, amatőrök játszanak ott olyankor és az ismerősét ment megnézni. Aha...Akkor megkerestem a klub elérhetőségét, szerencsére volt MSN-ük (akkor még ilyen is létezett), felvettem a tulajt vagy nem tudom ki volt az, és rákérdeztem, hogy vajon tényleg létezik ilyen rendezvény? Erre ő válaszolt, hogy ő ilyenről nem tud, a klub zárva van. Kiderült, hogy más is pengette rajtam kívül a csajszi húrjait :) :/
2015. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pasimmal ritka volt nagyon a szex, és már alig akart velem találkozni...
2015. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!