Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lányok, miért vagytok oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok, miért vagytok oda olyan fiúké, akik körözbe hosszába megcsalnak? Miért csesztek ki az olyanokkal, akik mindent megtesznek értetek? 23/f

Figyelt kérdés
(tisztelet kivételnek,de még nem találkoztam olyannal...)
2014. dec. 26. 01:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne picsogj, mert szerencsétlen vagy a lányokkal. Nagyon férfiatlan.
2014. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
mert felettünk nincsen hatalmuk és ez vonzza őket,míg a legtöbb pali a talpukat nyalja,ezeket meg tisztelni nem tudják.
2014. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Didiiayer ***** válasza:
Azért ne általánosíts ennyire, mert én pl. nem szívesen lennék együtt olyan emberrel, aki megcsal. Olyan emberben én nem tudnék megbízni, viszont a bizalom alap dolog egy kapcsolatban, és nem érezném mellett az, hogy szeret. Ezek nekem fontosak.
2014. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Kár a kérdésedre hosszú és kimerítő választ adni, látszik a csalódottság az írásodban, most úgysem gondolkoznál el komolyabban a leírtakon.

Egy emberért sem szabad mindent megtenni. Az, ha valaki mindent megtesz érted, hosszútávon idegesítő lehet. Az embernek mindig az kell, amit nem kaphat meg. Ezért "csesznek" ki a lányok az olyanokkal, akik a fél karjukat is odaadnák a lány boldogságáért. Nem szabad. Ott kell lenni, amikor szükséges, éreztetni, hogy fontosak, törődést nyújtani. Ennyi kell nekik, mellé nem árt egy kis humor.


Az első kérdésedre a válasz pedig az ösztönökben rejlik, valamint az intelligenciában. Minél kevésbé intelligens valaki, általában annál inkább hajlik afelé, hogy az ösztöneire hallgasson. Ha körülnézel a városban, az utcán, a munkahelyen: nagyrészt intelligens embereket látsz? Hát dehogy.. Az emberek körülbelül 80%-a degenerált, köszönhetően az oktatási rendszernek, a szüleiknek, sokmindennek. Értelemszerűen ezek az emberek nagyrészt az ösztöneikre hallgatnak.. De mifelé húzza a nőt az ösztöne? Az olyan férfi felé, aki alfahím. Aki erős, aki domináns - átvitt értelemben az felé, aki sok nőt dug meg. Ha te össze-vissza kefélsz minden nővel, akkor az ilyen egyedek szemében dominánssá válsz és már kellesz is.

Szerintem kábé ennyit érdemes a témáról beszélni. Ez így van, el kell fogadni.


És ne feledd el, hogy vannak igenis gyönyörű és intelligens lányok. Ne add fel.:)

2014. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki van oda értük?! Hagyjál már...
2014. dec. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha elolvasod a többi 200 ilyen kérdést...nem tudod még akkor sem fogsz megvilágosodni. Az előttem szólók leírták a lényeget. Bennem és ahogy olvasgattam itt a fehérnép hozzászólásait a többiekben sem kelt semmi tiszteletet az aki azért nyalja a talpát a csajnak mert nála van a pina. Mert akár tetszik akár nem ( jaj de nagyon le leszek pontozva) a legtöbb ilyen "Miért csesztek ki az olyanokkal, akik mindent megtesznek értetek?" meg a csajoknak miért a bunkók kellenek stb kérések írói összekeverik a szeretlek ezért a csillagokat is lehoznám az égről-t a jaj kicsim melyik csillag is a legfényesebb kérlek válassz mert egyedül nem megy papucs viselkedéssel. Persze most erősen sarkítottam a dolgot de szerintem a lényeg érezhető. Egy pasi nem azért lesz a nagy ő mert ki tudja milyen BMW-je van vagy mert vesz egy villát a Balatonon vagy azért mert minden 5 percben virágot meg csokit hoz vagy épp kinyalja a kerek hátsónk. Szerintem egy fiúnak látnia kell a különbséget a nyalizás és a kedvesség között és egy egészséges lelkületű fiú/férfi tudja hogy nem csak a bunkó és a szegény kihasznált kedves fiú létezik a piacon. Ha ennyi lenne a kínálat lehet inkább felkötném magam.

És most így a végére elnézést kérek mindenkitől akit bánt a válaszom és meg köszönöm hogy egyáltalán elolvasta a kirohanásomat. :)

Én nem a kérdezőt vagy a sorstársait akarom bántani egyszerűen nem hiszem el hogy itt tartunk. Ugy gondolom aki akarta megértette mit szeretnék üzenni. Aki eddig nem értette meg vagy nem ért egyet annak ott a piros kéz használja egészséggel.

2014. dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én elolvastam, egyetértek veled, ment is a zöld kéz:D
2014. dec. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ti lányok, miért vagytok oda olyan fiúké, akik körözbe hosszába megcsalnak?"


Mert te vagy, aki látod a megcsalást/bunkó oldalát, az aktuális barátnő nem látja, nem tud róla!


"Miért csesztek ki az olyanokkal, akik mindent megtesznek értetek?"


Nyilván a legritkább esetben szándékosan vagy gonoszságból, csak valamiért úgy éli meg az illető.

2014. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6-snak igaza van,én is tudom ,hogy kell bánni egy lánnyal,mi a fontos nekik,de még is.....8-snak pedig,én soknál észre vettem,h tudják,hogy milyen az a az ember(nem lehet megbizni benne)akiért oda vannak,de még olyanért képesek bármit feláldozni és ezt nem értem
2014. dec. 26. 12:19
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Mert akkor, amikor ez kiderül, már kötődnek hozzá. Ha valakit már szeretsz, akkor felelősséget érzel érte, és megjavítani akarod a dolgokat, nem eldobni.
2014. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!