Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túlreagálom vajon? Jól teszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vajon? Jól teszi, hogy nem megy orvoshoz?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a férjemmel, de nem jön össze, ezért április óta kivizsgálásokra járok. Több orvos említette, hogy a Férjemnek is kellenek vizsgálatok, de nem hajlandó elmenni rájuk, mondván semmi baja. Engem ez azért bánt, mert április óta egy csomó pénzem elment orvosokra, fájdalmas vizsgálatokon estem át. Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van, diétázok, de nem kapok ebben sem támogatást Tőle.


Úgy érzem, hogy ha én ilyen ,,procedúrákon" megyek át, akkor egy sima spermavizsgálat nem nagy ,,kérés". Ő még jobban akarna babát, mint én...emiatt pláne értetlenkedek....

Mit csináljak?

Követelni, fenyegetőzni nem fogok. Egyszerűen csak szeretném észérvekkel meggyőzni.


2015. szept. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

persze ő egészséges és még sincs baba?

szerintem csak fél attól, hogy kiderül valami...


22F

2015. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha őt ez ennyire nem érdekli,mégse akarja nagyon ezt a gyereket ... biztos nem törném magam ezek után.
2015. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem hajlandó elmenni egy ilyen vizsgálatra, akkor csak azért mondja, hogy babát akar, mert te azt akarod hallani. Könnyű valamit állítani, de ha közben teljesen ellentétesen cselekszik az ember, nem ér semmit a szava. Ha vele nincs semmi probléma, miért fél a vizsgálattól? Nem kell követelőzni, fenyegetőzni. Fújd le a babaprojectet. Mondd meg neki, te mindent megtettél, de ha a gyerekvállalás ezen korai szakaszában sem hajlandó kivenni a részét a ráeső - jóval kevesebb és könnyebb - feladatokból, akkor nem ő az az ember, akivel megkockáztatnád a közös gyerekvállalást. Ha tényleg gyereket akar, akkor szerencséd van, mert talán a fejéhez kap, és tesz is valamit, hogy bizonyítsa eltökéltségét. Ha csak legyint, akkor a háta közepére sem hiányzik a gyerek, csak nem akarta megkockáztatni, hogy elveszítsen téged, amiért ő nem partner a családalapításban.
2015. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak fél, hogy kiderül róla, hogy nagyon alacsony a spermaszáma, ezért nem vagy csak nagyon kicsi eséllyel lehet gyermeke, ettől pedig nem érezné magát férfinak.
2015. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatja, hogy nincs-e baja... Hisz nem tudja magának a spermát meg vizsgálni ...
2015. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy nem szeretnél további fájdalmas, drága, időrabló vizsgálatokra járni esetleg feleslegesen, mert ő baszik elmenni egy spermavizsgálatra.


Azt egyébként felajánlhatod, hogy te beszállítod a mintavétel eredményét, akkor nem kell másodszorra mennie, és ott helyben kínos helyzetbe kerülnie.

2015. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nincs nagyon szállítási lehetőség, mert a mintának a legfrissebbnek kell lennie, mert a spermiumok a levegőn rohamosan pusztulni kezdenek, téves eredményt lehet kapni a végén.
2015. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: voltam már ilyenen nem egyszer, szállítottam is. A mérést ők maguk is úgy kezdik, hogy állni hagyják...


Nyilván nem egész nap kell cipelni.

2015. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!